after effects de bayrağa dalga vermek istiyoruz bunu hangi effectsle yaparız bilen va

After Effects - after effects de bayrağa dalga vermek istiyoruz bunu hangi effectsle yaparız bilen va ...

after effects de bayrağa dalga vermek istiyoruz bunu hangi effectsle yaparız bilen va
ecrinim isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ecrinim

Hiç Biri / Sivas

Dosya19

Alt 27-03-2010 #1
Sponsorlu Bağlantılar

after effects de bayrağa dalga vermek istiyoruz bunu hangi effectsle yaparız bilen var mı ?
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

splendors isimli Üye şimdilik offline konumundadır

splendors

Sanat Yn. / İstanbul

Alt 29-03-2010 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
"zaxwerks 3d flag" ile yapabilirsiniz.
Bu mesajdan alıntı yap

ecrinim

Hiç Biri / Sivas

Alt 30-03-2010 #3
peki bu özelllik after effects de var mı yoksa eklenti olarak eklememiz gerekiyor mu?
Bu mesajdan alıntı yap
purplelizard isimli Üye şimdilik offline konumundadır

purplelizard

Grafiker / Manisa

Alt 30-03-2010 #4
3d maxde yapıldıgını sanıyorum bayrakların.after effectsde hiç denemedim ama dusununce zemin üzerine gölgeler verip hareket ettirerek yapabilirsin sanırım.ama emin değilim.
Bu mesajdan alıntı yap
splendors isimli Üye şimdilik offline konumundadır

splendors

Sanat Yn. / İstanbul

Alt 01-04-2010 #5
peki bu özelllik after effects de var mı yoksa eklenti olarak eklememiz gerekiyor mu?
after effects'in içinde değil ayrıca kurmanız gerekiyor.

3d maxde yapıldıgını sanıyorum bayrakların.after effectsde hiç denemedim ama dusununce zemin üzerine gölgeler verip hareket ettirerek yapabilirsin sanırım.ama emin değilim.
3d'de yapılabilir ama zaxwerks 3d flag ile de gerçekçi sonuçlar alabilirsiniz fakat performansı iyi bir makineniz yoksa render ve preview açısından oldukça zorlar.
Bu mesajdan alıntı yap

ecrinim

Hiç Biri / Sivas

Alt 02-04-2010 #6
çok teşekkür ederim.
Bu mesajdan alıntı yap
ultracoust isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ultracoust

Grafiker / Antalya

Alt 13-04-2010 #7
Arkadaşım bu effekti wawe warp plugini ile çok rahat yapabilirsin zaxwerks bu konuda çok iyi ama plugini bulup after effects'e yüklemen lazım.
Bu mesajdan alıntı yap
th_e_mre isimli Üye şimdilik offline konumundadır

th_e_mre

Forumdan Uzaklaştırıldı

Grafiker / Ankara

Alt 14-04-2010 #8
çok profesyonel bir çalışma yapacak isen eğer 3ds max kesinlikle istediğin gerçekçilikde kumaş bir bayrak arkasında güneş ışığını geçirebilme özelliği falan kesinlikle 1 numaralı tercih etmen gereken programdır yalnız her güzel çalışmada olduğu gibi zahmetlidir ve emek ister ama yukarda arkadaşımın dediği gibi after efectin içindeki wawe warp gibi efectleri değerlendirmeni tavsiye ederim neden dersen bu işe yeni başlayacaksın yada sadece eğlenmek amaçlı böyle bi çalışma yapıyorsun. basit olan yollar şu an senin açından en iyi olacak çalışmalardır
Bu mesajdan alıntı yap

ecrinim

Hiç Biri / Sivas

Alt 15-04-2010 #9
çok teşekkür ederim. 3ds max kullanıyorum ama tamamen şu anda after effects e yoğunlaştım ve bir proje yapıyorum . yaparkende öğreniyorum böyle bir özellik için 3ds max dönmek istemedim haliyle after effects daha kolayıma geldi de.
Bu mesajdan alıntı yap
th_e_mre isimli Üye şimdilik offline konumundadır

th_e_mre

Forumdan Uzaklaştırıldı

Grafiker / Ankara

Alt 15-04-2010 #10
kesinlikle katılıyorum max uçsuz bucaksız derya yapamayacağın hiç birşey yok ama zordur kesinlikle after effectede birçok farklı ve yeni yaratıcılığına kalmış yapacakların ama kesinlikle sınır tanınmaz bir program ama after effect her zaman tercih edilir çok daha basit ve birçok kaynak bulunada biliniyor
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları