After effects dışa aktarmada sorun.

After Effects - After effects dışa aktarmada sorun. ...

oguzustun isimli Üye şimdilik offline konumundadır

oguzustun

Webmaster / Konya

Alt 14-12-2014 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Merhaba , benim için önemli bir template buldum ve içini düzenledim dışa aktarmada ise 10 saniyesine 2-3 gb boyut biçiyor video toplam 1 dakika 37 saniye dışa çıkartırken de 30 dakika 1 saat gibi bir süre bekletiyor bu konuda bilen birisi yardımcı olabilir mi?
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

oguzustun isimli Üye şimdilik offline konumundadır

oguzustun

Webmaster / Konya

Alt 14-12-2014 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
bilen biri yokmu
Bu mesajdan alıntı yap
matador32 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

matador32

Grafiker / Isparta

Alt 21-12-2014 #3
Merhaba , benim için önemli bir template buldum ve içini düzenledim dışa aktarmada ise 10 saniyesine 2-3 gb boyut biçiyor video toplam 1 dakika 37 saniye dışa çıkartırken de 30 dakika 1 saat gibi bir süre bekletiyor bu konuda bilen birisi yardımcı olabilir mi?
Arkadaşım, benzer bir sorun ben yaşamıştım. Ya düzenlemekte olduğunuz template için gerekli olan bir After Effects eklentisi (Efekt Mesela optical flare gibi) sizde yüklü olmadığı için, program o bölümü atlayamıyordur. Eğer durum buysa, ya mutlaka o eklentiyi bulup yüklemeniz gerekir. Ya da o eklentinin bulunduğu bölümü çıkarmanız gerekir.
İkinci ihtimal da, sizin düzenleme yaparken eklediğiniz herhangi bir medya dosyasının format ya da bütünlük açısından hata veriyor olmasıdır. Bu durumda sonradan eklediğiniz dosyaları tek tek kontrol edin.
Bu mesajdan alıntı yap