after effects dünyasına yeni giriyorum..

After Effects - after effects dünyasına yeni giriyorum.. Sponsorlu Bağlantılar merhabalar; photoshop-freehand-quark ile içli dışlı bir grafik-tasarımcı olarak, hep merak ettiğim ama bir türlü içine giremediğim after effects dünyası ile nihayet tanışmak istiyorum.. programı kullanmayı hiç bilmiyorum! nerden ...

amonyumnitrat isimli Üye şimdilik offline konumundadır

amonyumnitrat

Grafiker / İstanbul

Alt 14-10-2009 #1
Sponsorlu Bağlantılar

merhabalar;
photoshop-freehand-quark ile içli dışlı bir grafik-tasarımcı olarak, hep merak ettiğim ama bir türlü içine giremediğim after effects dünyası ile nihayet tanışmak istiyorum.. programı kullanmayı hiç bilmiyorum! nerden ve nasıl başlamalıyım? en iyi başvuru kaynağı ne olmalı? bir "after effects" cahilinin bilmesi gereken ne varsa, paylaşmanız beni çok mutlu edecektir..
teşekkürler..
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

1a_iç isimli Üye şimdilik offline konumundadır

1a_iç

Grafiker / İstanbul

Alt 01-02-2011 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Merhaba dostum istegine karşılıksız kaldıgını gördüm çogu zaman olduğu gibi neyse.
Ben senin gibiyim sayılır bu programı ise ögrenebilmen için türkçe video derslerinden faydanabilirsin inanılmaz yardımcı oluyor.içlerinde sadece anlatım degil kullanılan kaynak dosyalarıda bulunuyor böylece kendinde yapabileceginden çok daha iyi kavraya biliyorsun googleda arat yanılmıyorsam isimi bükey di ben ondan çözüyorum kolay gele şimdiden after effects dünyasına yeni giriyorum..
Bu mesajdan alıntı yap
21li isimli Üye şimdilik offline konumundadır

21li

Webmaster / Diyarbakır

Alt 02-02-2011 #3
inanın ae cok kolay öğrenilebilen bir program hele birde daha önce adobe programlarını kullanan biriyseniz cok daha kolay bir bicimde öğrenebilirsiniz yalnız program bilmek yetmiyor iyi bir hayal gücünüz yoksa programı istediginiz kadar iyi kullanın hiç bir anlam ifade etmez...
Bu mesajdan alıntı yap