After Effects, Edious, Sony Vegas, Photoshop Biliyorum İş Arıyorum - İstanbul

İş Arayan İlanları - After Effects, Edious, Sony Vegas, Photoshop Biliyorum İş Arıyorum - İstanbul Sponsorlu Bağlantılar After Effects, Edious, Sony Vegas, Photoshop Biliyorum İş Arıyorum Şehir: İstanbul Aranan Şehir: İstanbul Cinsiyet: Bay Program/Seviye: Adobe After effects / 8 yıldır kullanıyorum ileri seviye Adobe photoshop ...

hay_fans isimli Üye şimdilik offline konumundadır

hay_fans

Grafiker / Ağrı

Alt 27-05-2015 #1
Sponsorlu Bağlantılar

After Effects, Edious, Sony Vegas, Photoshop Biliyorum İş Arıyorum

Aranan Şehir: İstanbul

Program/Seviye: Adobe After effects / 8 yıldır kullanıyorum ileri seviye
Adobe photoshop / 8 yıldır kullanıyorum ileri seviye
Edious / 3 yıldır kullanıyorum orta seviye
Sony Vegas / 6 yıldır kullanıyorum ileri seviye
Cinema 4D / 2 yıldır kullanıyorum orta seviye

İş deneyimi ve içeriği: Kudüs tv yerel medya kanalında 2 yıl grafik montaj bölümünde çalıştım
Salondijital adı altında 3 yıl freelance işler yaptım ve hala yapmaktayım.
Panci Roti ve Lion Marco şirketlerinde reklam tasarımları, video productörlüğü yaptım.

Çalışma Şartları: Tam Zamanlı (Full Time)

Askerlik Durumu: Yapmış

Medeni Hali: Evli

Referanslar: Salondijital Showreel 2015

Son çalışmalarım:

İşle ilgili açıklama: Çocuk yaşta bu işe başladım.
Hayal gücüm geniş, tasarım konusunda sadece sizin istediklerinizi değil kendi hayal gücümü de kullanarak yapıyorum.
23 yaşındayım, gencim, dinamiğim ve ortalama 8 yıllık birikimimle hazırım.
Askerden yeni geldiğim için iş bakıyorum.

E-posta:

Telefon: 0536 993 01 96
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Hezarfen isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Hezarfen(10)

Administrator

Hiç Biri / Bursa

Alt 27-05-2015 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar

• İlanlara cevap veren ve yeni ilan açan her üye kuralları okumuş olarak kabul edilir.
  • Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.
  • Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır.

Sosyal ağlarımızdan da bizi takip edebilirsiniz.
After Effects, Edious, Sony Vegas, Photoshop Biliyorum İş Arıyorum - İstanbulAfter Effects, Edious, Sony Vegas, Photoshop Biliyorum İş Arıyorum - İstanbulAfter Effects, Edious, Sony Vegas, Photoshop Biliyorum İş Arıyorum - İstanbulAfter Effects, Edious, Sony Vegas, Photoshop Biliyorum İş Arıyorum - İstanbul

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

Bu mesajdan alıntı yap
hay_fans isimli Üye şimdilik offline konumundadır

hay_fans

Grafiker / Ağrı

Alt 02-06-2015 #3
ilan güncel arkadaşlar.
Bu mesajdan alıntı yap