After Effects Editleme işi - Türkiye Geneli

İş Veren İlanları - After Effects Editleme işi - Türkiye Geneli ...

rcpyksl isimli Üye şimdilik offline konumundadır

rcpyksl

Grafiker / İstanbul

Alt 11-10-2012 #1
Sponsorlu Bağlantılar

After Effects Editleme işi

Program/Seviye: Videohive den alacağımız After effect temasını bizim castimize göre editleyecek arkadaşlar [email protected] adresine bir teklif gönderebilir mi ?

Çalışma Şartları: Tam Zamanlı (Full Time)

Askerlik Durumu: Önemli Değil

Medeni Hali: Önemli Değil

İşle ilgili açıklama: Videohive den alacağımız After effect temasını bizim castimize göre editleyecek arkadaşlar [email protected] bir teklif gönderebilir mi ?

E-posta:
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Hezarfen isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Hezarfen(10)

Administrator

Hiç Biri / Bursa

Alt 11-10-2012 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Dikkat!

İlanları After Effects Editleme işi - Türkiye Geneli - After Effects Editleme işi - Türkiye Geneli ya da After Effects Editleme işi - Türkiye Geneli da takip edebilirsiniz.

Alıntı Mesajın faydası! | E-ticaret nedir? | After Effects Editleme işi - Türkiye Geneli İlan kapatmak!

Önemli Hatırlatma:
Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır. Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

Bu mesajdan alıntı yap
fareliadam isimli Üye şimdilik offline konumundadır

fareliadam

Grafiker / İstanbul

Alt 11-10-2012 #3
mail gönderildi
Bu mesajdan alıntı yap
artfolio isimli Üye şimdilik offline konumundadır

artfolio

Sanat Yn. / İstanbul

Alt 11-10-2012 #4
Hangi template olduğu ve süresi önemli tabi. Animasyonun süresi değiştirilecek mi? Replace edilecek görseller orjinalinin tam muadili mi?
Bu soruların cevapları ücreti belirleyecektir.
Bu mesajdan alıntı yap
rcpyksl isimli Üye şimdilik offline konumundadır

rcpyksl

Grafiker / İstanbul

Alt 12-10-2012 #5
5 arkadaştan teklif geldi..Büyük bir iş olmadığı için başka bir teklif gelmesini istemiyorum mail atan arkadaşlardan birine işi vereceğiz.İlginiz için teşekkür ederim.
Bu mesajdan alıntı yap