After Effects Hakkında Bir Soru ?

After Effects - After Effects Hakkında Bir Soru ? ...

DJ_OZKAN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

DJ_OZKAN

Öğrenci (Grafik) / İstanbul

Dosya19

Alt 15-04-2012 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Merhaba arkadaşlar.
Umarım konuyu doğru yere açmışımdır eğer yanlış ise şimdiden özür dilerim.Benim sorum şu After effects programıyla 3 dakikalık videoyu - quicktime veya wmv veya avi şeklinde yani bu 3 şekilden biriyle render yapıyorum ama en az 5 saat sürer diyor. Yani bu kadar uzun mu render yapıyor bu program bunu öğrenmek istedim. Birde ön bellek kullanımı render yaparken yüzde 98. kullandığı bellek 2.5gb felan bu normalmidir. Şimdiden sizlere çok teşekkür ediyorum. Bilgisayarım VAİO
ATİ HD 5650 1 GB PAYLAŞIMSIZ EKRAN KARTI
İNTEL CORE İ3 M380 2.53GHZ
3MB CACH BELLEK
WİNDOWS 7 HOME PREMİUM 64BİT.
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

scanman isimli Üye şimdilik offline konumundadır

scanman

Hiç Biri / Malatya

Alt 15-04-2012 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
3 dakkalık video derken video dan video ya fark var örnek çalışman 1920x1080 çözünürlükte full hd ise ve üzerine uyguladığın onlarca ağır efektler varsa bunlar önemlidir. bu tarz bi çalışma yaptıysan bilgisayarının özelliklerinide düşünürsek 5 saat olmasada render süresi 2-3 saati bulabilir. yani render süresi yaptığın çalışmanın ağırlığıyla orantılıdır.
Bu mesajdan alıntı yap
DJ_OZKAN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

DJ_OZKAN

Öğrenci (Grafik) / İstanbul

Alt 17-04-2012 #3
çok teşekkür ederim cevabın için kardeşim. peki bu önbellek ve cpu 98ini kullanması normal birşeymidir sence ?
Bu mesajdan alıntı yap
scanman isimli Üye şimdilik offline konumundadır

scanman

Hiç Biri / Malatya

Alt 17-04-2012 #4
çok teşekkür ederim cevabın için kardeşim. peki bu önbellek ve cpu 98ini kullanması normal birşeymidir sence ?
çok ileri düzeyde bilgim yok ancak render yaparken işlemciye sonuna kadar yüklenmesi normaldir. yani sorun yok.
Bu mesajdan alıntı yap
zbkdygn isimli Üye şimdilik offline konumundadır

zbkdygn

Hiç Biri / Ankara

Alt 25-04-2012 #5
çok ileri düzeyde bilgim yok ancak render yaparken işlemciye sonuna kadar yüklenmesi normaldir. yani sorun yok.
scanman ın bahsettiği gibi ağır efekler kullanırsan bu süre normaldir ayrıca ekran kartı ve ram kapasitesine göre değişebilir
Bu mesajdan alıntı yap