After effects ile 45 saniyelik bir kamu spotu animasyonu hazırlatmak istiyorum - Türkiye Geneli

Freelancer Çalışan Arayanlar - After effects ile 45 saniyelik bir kamu spotu animasyonu hazırlatmak istiyorum - Türkiye Geneli Sponsorlu Bağlantılar After effects ile 45 saniyelik bir kamu spotu animasyonu hazırlatmak istiyorum Şehir: Türkiye Geneli Çalışma Şartları: Serbest Çalışan (Freelancer) İşle ilgili açıklama: AFTER EFFECTS PROGRAMINI İYİ BİLEN MAKSİMUM ...

After effects ile 45 saniyelik bir kamu spotu animasyonu hazırlatmak istiyorum - Türkiye Geneli
batuhanaydogdu isimli Üye şimdilik offline konumundadır

batuhanaydogdu

Öğrenci (Grafik) / İstanbul

Alt 22-05-2013 #1
Sponsorlu Bağlantılar

After effects ile 45 saniyelik bir kamu spotu animasyonu hazırlatmak istiyorum

Çalışma Şartları: Serbest Çalışan (Freelancer)

İşle ilgili açıklama: AFTER EFFECTS PROGRAMINI İYİ BİLEN MAKSİMUM 45 SANİYELİK BİR KAMU SPOTU ANİMASYONU HAZIRLATMAK İSTİYORUM İLGİLENLER LÜTFEN ULAŞSIN ÇOK ACİL

E-posta:

Telefon: 0532 382 73 20
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Hezarfen isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Hezarfen(10)

Administrator

Hiç Biri / Bursa

Alt 23-05-2013 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar

• İlanlara cevap veren ve yeni ilan açan her üye bölüm kurallarını okumuş olarak kabul edilir.
  • Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.
  • Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır.

ÖNEMLİ!

Sosyal ağlarımızdan da bizi takip edebilirsiniz.

After effects ile  45 saniyelik bir kamu spotu animasyonu hazırlatmak istiyorum - Türkiye GeneliAfter effects ile  45 saniyelik bir kamu spotu animasyonu hazırlatmak istiyorum - Türkiye GeneliAfter effects ile  45 saniyelik bir kamu spotu animasyonu hazırlatmak istiyorum - Türkiye GeneliAfter effects ile  45 saniyelik bir kamu spotu animasyonu hazırlatmak istiyorum - Türkiye Geneli

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

Bu mesajdan alıntı yap
gkhnbyr isimli Üye şimdilik offline konumundadır

gkhnbyr

Grafiker / İstanbul

Alt 23-05-2013 #3
mail gönderildi
görüşmek dileğiyle
Bu mesajdan alıntı yap
zeynepakkoyun isimli Üye şimdilik offline konumundadır

zeynepakkoyun

Grafiker / İstanbul

Alt 24-05-2013 #4
Dergi, kitap, gazete, after effect ve her türlü grafik tasarım çalışmaları freelance olarak sorunsuz şekilde gerçekleştirilir...

Ayrıca tv reklam filmi çalışmalarımda devam etmekte. Aşağıdaki linkden bir kaç örnek görebilirsiniz.

https://www.idemama.com/tasarimcilar/zeynep-akkoyun

Dergi deneyimlerim aşağıda bilgilerinize sunulmuştur.

Natura Dergi (mimarlık ve iç mekan dergisi)
Natura International (uluslararası doğaltaş dergisi)
InDergi (İnşaatçılar Birliği Dergisi)
Stone Concept (mimarlık ve iç mekan dergisi)
Naturalstone
Carsyling
Autostyling
Global Makine
Hemofelix
Kartepe
Kızılay

gibi sağlık, mimarlık, otomotiv, doğaltaş, inşaat ve iş makineleri gibi sektörlerde dergi çalışmalarım oldu. Bir kaç örneği de aşağıdaki siteden inceleyebilirsiniz.

KR Medya - Kurumsal Dergi Yayıncılığı, Web Tasarımı, Tanıtım Filmi, Promosyon

Program bilgilerim aşağıda belirtilmiştir.

Program/Seviye: InDesign (çok iyi)
FreeHand (çok iyi)
Photoshop (iyi)
AfterEffect (iyi)
Corel (iyi)
Illustrator (iyi)
Flash (iyi)

İyi çalışmalar.

Zeynep KARAKOYUN
Grafik Tasarımcı

0538 664 29 49
Bu mesajdan alıntı yap
Alt 31-05-2013 #5
Dergi, kitap, gazete, after effect ve her türlü grafik tasarım çalışmaları freelance olarak sorunsuz şekilde gerçekleştirilir...

Ayrıca tv reklam filmi çalışmalarımda devam etmekte. Aşağıdaki linkden bir kaç örnek görebilirsiniz.

https://www.idemama.com/tasarimcilar/zeynep-akkoyun

Dergi deneyimlerim aşağıda bilgilerinize sunulmuştur.

Natura Dergi (mimarlık ve iç mekan dergisi)
Natura International (uluslararası doğaltaş dergisi)
InDergi (İnşaatçılar Birliği Dergisi)
Stone Concept (mimarlık ve iç mekan dergisi)
Naturalstone
Carsyling
Autostyling
Global Makine
Hemofelix
Kartepe
Kızılay

gibi sağlık, mimarlık, otomotiv, doğaltaş, inşaat ve iş makineleri gibi sektörlerde dergi çalışmalarım oldu. Bir kaç örneği de aşağıdaki siteden inceleyebilirsiniz.

KR Medya - Kurumsal Dergi Yayıncılığı, Web Tasarımı, Tanıtım Filmi, Promosyon

Program bilgilerim aşağıda belirtilmiştir.

Program/Seviye: InDesign (çok iyi)
FreeHand (çok iyi)
Photoshop (iyi)
AfterEffect (iyi)
Corel (iyi)
Illustrator (iyi)
Flash (iyi)

İyi çalışmalar.

Zeynep KARAKOYUN
Grafik Tasarımcı

0538 664 29 49

adam mail adresini koymuş.neden burada paylaşıyorsun.Görüntü kirliliği yaratmayın.
Bu mesajdan alıntı yap
zeynepakkoyun isimli Üye şimdilik offline konumundadır

zeynepakkoyun

Grafiker / İstanbul

Alt 31-05-2013 #6
Amacım görüntü kirliliği yaratmak değildi, ayrıca tekrar mesajdan alıntı yaparak ve kötü niyetli yorumlarla bunu bezeyerek sunmanız çok daha büyük bir görüntü kirliliği oluşturmuş. Sadece ilgilenen insanlar reklam metnini okusun siz ise yorumu görmezden gelerek geçebilirdiniz. Özgürce her şeyi paylaşa bildiğimiz böyle bir platformda bu tarz yorumları görmek fazla ironik.
Bu mesajdan alıntı yap