After Effects Kompozitör - İstanbul

Sonuçlanan İlanlar - After Effects Kompozitör - İstanbul ...

mediaeditor isimli Üye şimdilik offline konumundadır

mediaeditor

Grafiker / İstanbul

Alt 19-10-2012 #1
Sponsorlu Bağlantılar

After Effects Kompozitör

Çalışma Şartları: Tam Zamanlı (Full Time)

Askerlik Durumu: Önemli Değil

Medeni Hali: Önemli Değil

İşle ilgili açıklama: Proje bazlı, Leventteki ofisimizde çalışmak üzere, 2500lira aylık ücretle kompozitör alınacaktır! Proje süresi 3-4 aydır, TRT Okul kanalın'da yayınlanacak olan 2d animasyon. Lütfen sorumluluk sahibi, yoğun çalışmaya hazır, After Fffects programına hakim, hızlı çözümler üretebilen, gelişime açık ve ekip çalışmasını seven arkadaşlar başvursun.

TRT Okulda çıkan Kilometre taşları projesi

grafikerimizin çizdiği 2d illüstrasyonlar, after effects 3d'de dizilir, anime edilir (puppet ve after efekleri) ve camera hareketleri yapılacak..

E-posta: *********
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Hezarfen isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Hezarfen(10)

Administrator

Hiç Biri / Bursa

Alt 22-10-2012 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Dikkat!

İlanları After Effects Kompozitör - İstanbul - After Effects Kompozitör - İstanbul ya da After Effects Kompozitör - İstanbul da takip edebilirsiniz.

Alıntı Mesajın faydası! | E-ticaret nedir? | After Effects Kompozitör - İstanbul İlan kapatmak!

Önemli Hatırlatma:
Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır. Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..