After effects le koca kafalar yapımı yardım

After Effects - After effects le koca kafalar yapımı yardım Sponsorlu Bağlantılar İnternette birçok siteye baktım koca kafalar videosunun after efects ve ediusla yapıldığından bahsediliyor fakat ayrıntılı hiç örnek anlatım yok bu konuda yardımcı olabilecek varsa bekliyorum bu işi öğrenmek ...

xwayss isimli Üye şimdilik offline konumundadır

xwayss

Hiç Biri / Antalya

Alt 13-12-2009 #1
Sponsorlu Bağlantılar

İnternette birçok siteye baktım koca kafalar videosunun after efects ve ediusla yapıldığından bahsediliyor fakat ayrıntılı hiç örnek anlatım yok bu konuda yardımcı olabilecek varsa bekliyorum bu işi öğrenmek istiyorum.
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

splendors isimli Üye şimdilik offline konumundadır

splendors

Sanat Yn. / İstanbul

Alt 14-12-2009 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Önce After Effects öğrenin (:
Bu mesajdan alıntı yap
th_e_mre isimli Üye şimdilik offline konumundadır

th_e_mre

Forumdan Uzaklaştırıldı

Grafiker / Ankara

Alt 15-04-2010 #3
biz burada sana effecde gir ordan color key yap üsttekini alta al yeni kompozisyon aç şu kodu yaz rengini düzelt dersek hiç bilmediğin yada az bildiğin after effect programından bıkarsın ve bir daha suratına bakmassın onun için önce basit ve kolay bir kaç proje yapıp arayüzü öğren
Bu mesajdan alıntı yap

xwayss

Hiç Biri / Antalya

Alt 16-04-2010 #4
önerilerinizi dikkate alıcam teşekkür ederim
Bu mesajdan alıntı yap
th_e_mre isimli Üye şimdilik offline konumundadır

th_e_mre

Forumdan Uzaklaştırıldı

Grafiker / Ankara

Alt 16-04-2010 #5
önerilerinizi dikkate alıcam teşekkür ederim
yardımcı olabildiysek biz teşekkür ederiz herhangibi bir sorunuz olduğunda takıldığınız yer olduğunda herzaman rahatsızlık duymadan lütfen sorunuz bizde bildiklerimizi pekişdiririz ve bilmediklerimizi öğreniriz
Bu mesajdan alıntı yap

xwayss

Hiç Biri / Antalya

Alt 20-06-2010 #6
en sonunda koca kafalar videosu hazırlamayı başardım. önce söylediğiniz gibi genel anlamda after effecti tanımaya çalıştım örnek dersleri izledim orada yapılanları uygulamaya çalıştım ilk klonlama videomu yaptım daha sonrada koca kafalar videosunu yaptım. Bildiklerimi biraz daha pekiştirdikten sonra benim gibi başlayan arkadaşlara yardımcı olması için video ders hazırlamayı düşünüyorum. Koca kafalar videosunu şunu kes buna key frame ekle diye ezbere iş yaptırmayıp biraz araştırıp öğrenmemi sağladığınız için teşekkürler After effects le koca kafalar yapımı yardım
Bu mesajdan alıntı yap
agulek isimli Üye şimdilik offline konumundadır

agulek

Hiç Biri / Ankara

Alt 07-08-2011 #7
bu koca kafalar işine bende merak saldım da nasıl yapacam yardımcı olurmusunuz programı bitr türlüi nderemiyorum
Bu mesajdan alıntı yap

xwayss

Hiç Biri / Antalya

Alt 27-08-2011 #8
bu koca kafalar işine bende merak saldım da nasıl yapacam yardımcı olurmusunuz programı bitr türlüi nderemiyorum
After effect programını kullanarak yapabilirsin. Önceki mesajlarıma bakarsan 2 adet web sitesi var oradaki örneklere bakarak yap bende bu konuda sıfırken örnek dersleri izleyerek kendimi geliştirdim şuanda bir çok effect uygulayabiliyorum. Biraz bilgi biraz da yaratıcılığın varsa kendini geliştirebilirsin. Program için google kullan.
Bu mesajdan alıntı yap
MasteRauf isimli Üye şimdilik offline konumundadır

MasteRauf

Webmaster / Yurtdışı

Alt 20-06-2014 #9
After effects cc indirme linkini verebilirmisiniz?
Bu mesajdan alıntı yap