after effects le yapılan ve birçok jenerik ve reklamlarda kullanılan evolition diye t

After Effects - after effects le yapılan ve birçok jenerik ve reklamlarda kullanılan evolition diye t ...

after effects le yapılan ve birçok jenerik ve reklamlarda kullanılan evolition diye t
ecrinim isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ecrinim

Hiç Biri / Sivas

Dosya17

Alt 30-03-2010 #1
Sponsorlu Bağlantılar

after effects le yapılan ve birçok jenerik ve reklamlarda kullanılan evolition diye tabir edilen aşşağıdaki link de de örneği var bu çicek açılış hareketini nasıl yapmışlar fikri olan var mı ? önce çiziyorlar layer layer sonra after da buna haraket mi veriyorlar bilen arkadaş var mı . bende aklımdakini çizip bu haraketi vermek istiyorum çiçeklerin tek tek yavaş yavaş açılması :wink:

VIDEO COPILOT | After Effects Tutorials, Plug-ins and Stock Footage for Post Production Professionals
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

purplelizard isimli Üye şimdilik offline konumundadır

purplelizard

Grafiker / Manisa

Alt 30-03-2010 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
onlar zaten hazır.andrew kramer dvd halinde sitesinde satıyor. evolution dvdnin adı.
Bu mesajdan alıntı yap

ecrinim

Hiç Biri / Sivas

Alt 31-03-2010 #3
adrew in yaptığını biliyorum elimde var o
ama reklamlarda falan bazı arkadaşlar çizdikleri daha çiçekli daha farklı şeyleri kullanıyorlar aynı haraket yavaş yavaş dallara ayrılarak açılıyor ama kendi tasarımlarını kullanıyorlar. bulamadım şidmi örnek video ama yumurcak tv ve mehtap tv de çokça kullanıyor ... bu çizidiklerine nasıl ayrı ayrı haraket veriyorlar bunu merak ettim kedi elimdeki çizimede aynı şeyi vermek istiyorumda ... layer layer ayrı ayrı haraket verdi diyeceğim ama o zamanda komposizyon bozulur gibi after effects le yapılan ve birçok jenerik ve reklamlarda kullanılan evolition diye t bir türlü kavrayamadım yeniyim sanırım biraz ondan
Bu mesajdan alıntı yap
kemalgencer isimli Üye şimdilik offline konumundadır

kemalgencer

Grafiker / Manisa

Alt 31-03-2010 #4
kendi çizimlerine hareket vermen lazım
Bu mesajdan alıntı yap
oguzhan1978 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

oguzhan1978

Hiç Biri / İstanbul

Alt 01-04-2010 #5
zannedersem 3d stroke pligini işini görür
Bu mesajdan alıntı yap
ultracoust isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ultracoust

Grafiker / Antalya

Alt 13-04-2010 #6
Bu tarz effektler stroke plugini ile yapılabilir. 3d stroke ise adındanda anlaşılacağı gibi 3d olmasını sağlar. Nasıl yapıldığını merak ediyorsan aşağıdaki linkten izleyebilirsin
http://aftereffects.forummum.com/aft...-yapm-t694.htm
Bu mesajdan alıntı yap

ecrinim

Hiç Biri / Sivas

Alt 14-04-2010 #7
çok teşekkür ederim aradığım tam olarak bu idi
Bu mesajdan alıntı yap