after effects motion track uygulaması nasıl oluyor null objet i nasıl uygulayabilirim

After Effects - after effects motion track uygulaması nasıl oluyor null objet i nasıl uygulayabilirim ...

after effects motion track uygulaması nasıl oluyor null objet i nasıl uygulayabilirim
ecrinim isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ecrinim

Hiç Biri / Sivas

Alt 02-03-2010 #1
Sponsorlu Bağlantılar

video yu bir tane objeye bağlayacağım anlatabilr misiniz?
el yardım
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

purplelizard isimli Üye şimdilik offline konumundadır

purplelizard

Grafiker / Manisa

Alt 02-03-2010 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
null objectin yanında salyangoz gibi bi tuş var onu tut bağlamak isteğin objenin üzerine sürükle.
Bu mesajdan alıntı yap

ecrinim

Hiç Biri / Sivas

Alt 02-03-2010 #3
ya sorun null objet e nasıl harekt vericem after effects motion track uygulaması nasıl oluyor null objet i nasıl uygulayabilirim sonrasında parent la objeye bağlamayı biliyorum
Bu mesajdan alıntı yap

purplelizard

Grafiker / Manisa

Alt 02-03-2010 #4
Bu mesajdan alıntı yap

ecrinim

Hiç Biri / Sivas

Alt 02-03-2010 #5
çokkkk teşekkür ederim bu sorun halledildi
bir tane daha var
yaptığım solid rengini değiştirmek istiyorum nasıl değiştirebiliirim onun rengini proje sonunda ve tonlama verebilir miyim
Bu mesajdan alıntı yap

purplelizard

Grafiker / Manisa

Alt 02-03-2010 #6
menü barda layer altında solid settings var ordan değiştirebilirsin.
Bu mesajdan alıntı yap

ecrinim

Hiç Biri / Sivas

Alt 02-03-2010 #7
after effects motion track uygulaması nasıl oluyor null objet i nasıl uygulayabilirim teşekür ederim
after effects plug in leri nasııl yüklüyoruz bunun hakkında bilgi alablir miyim denedim denedim ama diğerler, gb, çözemedim after effects motion track uygulaması nasıl oluyor null objet i nasıl uygulayabilirim
Bu mesajdan alıntı yap

purplelizard

Grafiker / Manisa

Alt 03-03-2010 #8
exe dosyasıysa program kurur gibi kuruyosun.
.ffx uzantılı dosyaysa C:\Program Files\Adobe\Adobe After Effects CS4\Support Files\Presets buraya yapıştır.
.aex uzantılıysa C:\Program Files\Adobe\Adobe After Effects CS4\Support Files\Plug-ins buraya yapıştır.
bir klasör içinden birden fazla dosya varsa klasörden dosyaları çıkarmadan klasörü yapıştır söylediğim yerlere.
umarım bu bilgilerde işini görür after effects motion track uygulaması nasıl oluyor null objet i nasıl uygulayabilirim
Bu mesajdan alıntı yap

ecrinim

Hiç Biri / Sivas

Alt 03-03-2010 #9
harikasınız ya elim kolum cevap bankam oldunuz..... teşekür ederimmm after effects motion track uygulaması nasıl oluyor null objet i nasıl uygulayabilirim
Bu mesajdan alıntı yap

purplelizard

Grafiker / Manisa

Alt 03-03-2010 #10
after effects motion track uygulaması nasıl oluyor null objet i nasıl uygulayabilirim yararlı olduysa ne mutlu
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları