After Effects Movie Kişisel Çalışma

After Effects - After Effects Movie Kişisel Çalışma ...

mcleane isimli Üye şimdilik offline konumundadır

mcleane(36)

Hiç Biri / Antalya

Alt 15-01-2009 #1
Sponsorlu Bağlantılar

After Effects eski çalışmalarımdan.
After Effects sen bizim herşeyimizsin...

hiçbirinde video yok tamamı jpeg den oluşturuldu.
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

genc18 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

genc18(30)

Grafiker / İstanbul

Alt 16-01-2009 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
ilk video harika olmus ama 2.çok amator olmus bence ama afterci olarak kullandıgın efekler hic yabana atılcak efekler değil delayları harika yarlamissin ama 2. videonu pek begenmedim basarilar guzel calisma...
Bu mesajdan alıntı yap

mcleane(36)

Hiç Biri / Antalya

Alt 16-01-2009 #3
ilk video harika olmus ama 2.çok amator olmus bence ama afterci olarak kullandıgın efekler hic yabana atılcak efekler değil delayları harika yarlamissin ama 2. videonu pek begenmedim basarilar guzel calisma...
2. video aslında daha detaylı oldu 1. çok uğrastırmadı. teşekkür ederim yorumun için, forum genelde çizimle uğrasanlarla dolu, after effects vs programlar pek ilgi çekici değil sanırım. ilgilenmene sevindim After Effects Movie Kişisel Çalışma
Bu mesajdan alıntı yap

genc18(30)

Grafiker / İstanbul

Alt 16-01-2009 #4
ben adobe'nun her dalını biliyorum ustadim sen iste 2.si resimlerde biraz 3 boyut calissaydin daha iyi olurmus eger Photoshop Cs4 yoksa edin..Guzel bi calisma olur o da rica ederim bu arada...
Bu mesajdan alıntı yap

mcleane(36)

Hiç Biri / Antalya

Alt 16-01-2009 #5
ben adobe'nun her dalını biliyorum ustadim sen iste 2.si resimlerde biraz 3 boyut calissaydin daha iyi olurmus eger Photoshop Cs4 yoksa edin..Guzel bi calisma olur o da rica ederim bu arada...
ozaman sen 3d bi helikopter yap yolla bana ben sana çalışmanın kralını yapayım dostum. cs4 üm de var eyvallah.
Bu mesajdan alıntı yap
Phaeton isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Phaeton

Grafiker / İstanbul

Alt 19-01-2009 #6
güzel calısmalar. bu arada ben directorle ugrasıyorum etkileşimli cd ler icin en güzeli sanırım. after effect ismini ve mantıgını bildigim bi program kullanmadım ama denemekte yarar var en azından bilen arkadaslardan yardım alabilirim herhalde.Birde ileri derecede director bilen varsa bu konuda da karsılıklı bilgi alıp verebiliriz. tbr ler..
Bu mesajdan alıntı yap

genc18(30)

Grafiker / İstanbul

Alt 19-01-2009 #7
ozaman sen 3d bi helikopter yap yolla bana ben sana çalışmanın kralını yapayım dostum. cs4 üm de var eyvallah.
Aslında olabilir...
Bu mesajdan alıntı yap

Tags
after effects movie, calisma, effects, kisisel, movie