after effects render alamıyorum !!!!!!!!

After Effects - after effects render alamıyorum !!!!!!!! Sponsorlu Bağlantılar arkadaşlar flv uzantılı render alıcam fakat render vermiyor. verirsede arka planı siyah yapıyor halbu ki arka planımın siyah olmasını istemiyorum. lütfen yardım edin acill yetişmesi gerek !!!!!!!!...

metehan53rize isimli Üye şimdilik offline konumundadır

metehan53rize

Yrd. Grafiker / İstanbul

Alt 10-12-2012 #1
Sponsorlu Bağlantılar

arkadaşlar flv uzantılı render alıcam fakat render vermiyor. verirsede arka planı siyah yapıyor halbu ki arka planımın siyah olmasını istemiyorum. lütfen yardım edin acill yetişmesi gerek !!!!!!!!
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Picaroon isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Picaroon

Webmaster / Kayseri

Alt 10-12-2012 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Normal olarak render işlemini yapın avi formatında kaydedin daha sonra herhangi bir converter ile flv formatına çevirin en basit yöntem.
Bu mesajdan alıntı yap
bilalbulut isimli Üye şimdilik offline konumundadır

bilalbulut

Hiç Biri / İstanbul

Alt 10-12-2012 #3
.flv uzantılı render alırken verdiği hatanın görüntüsünü paylaşırsanız daha geçerli bir formül söyleyebiliriz.Arka plan olayını anlamadım , eğerki arka planı farklı bir renk istiyorsanız solid'in rengini değiştirebilirsiniz ? Nasıl bir arkaplandan bahsediyorsunuz acaba ?
Bu mesajdan alıntı yap
firex isimli Üye şimdilik offline konumundadır

firex

Arı Üye

Eğitimci / İstanbul

Alt 11-12-2012 #4
Siz png resim gibi arkası saydam olsun istiyorsunuz sanırım ama bu .avi ve .mov gibi uzantılarla yapabilirsin diğerleri siyah yapar.
Bu mesajdan alıntı yap
CMFERADOR isimli Üye şimdilik offline konumundadır

CMFERADOR

Fotoğrafçı / Antalya

Alt 12-12-2012 #5
"Compositing Settings"de arka plan rengini değiştirebilirsiniz.
Bu mesajdan alıntı yap
seniordesigner isimli Üye şimdilik offline konumundadır

seniordesigner

Sanat Yn. / İstanbul

Alt 12-12-2012 #6
Arka kısmı şeffaf olmasını istiyorsanız, RGB+Alpha kanalıyla render almalısınız. RGB+Alpha Kanalını destekleyen formatlar bellidir.

Ben Kitabımda bundan detaylı olarak bahsettim.
Bu mesajdan alıntı yap