After Effects Transparan Video Kaydetme Problemi!

After Effects - After Effects Transparan Video Kaydetme Problemi! ...

Kadir Kara isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Kadir Kara

Sanat Yn. / İstanbul

Dosya18

Alt 26-11-2013 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Herkese merhaba.

Daha önce yaptığım bir çalışmayı transparan olarak kaydettim fakat şuan nedense aynı işlemi yapamıyorum.

Video formatını QuickTime olarak seçiyorum.

Daha sonra Channels bölümünden RGB + Alpha'yı seçiyorum bu seçeneğin hemen sağında "Format Options" bölümü var oraya tıkladığımda bir pencere açılıyor oradan video codec formatını ne olarak seçeceğim bir türlü kestiremedim. İnternette bunun videoları var fakat o "Format Options" bölümünün ayarını nedense göstermiyorlar.

QuickTime formatında transparan olarak video nasıl kaydedilir bilgisi olan söylerse çok makbule geçer, şimdiden teşekkürler.

Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Kadir Kara isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Kadir Kara

Sanat Yn. / İstanbul

Alt 28-11-2013 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Olur da biri bu konuya girerde nasıl olduğunu merak eder diye yazıyorum.

İlgili pencere açıldığında "Animtion" seçeneğini seçin, rander aldığınızda video boyutu çok büyük olacaktır, boyutu biraz düşürmek için "Animation" olarak seçtiğiniz şıkkın hemen altınnda bir değer var o değeri 80'e kadar düşürürseniz transparan olarak render alabilirsiniz, kalitede pek bi kayıp olmuyor. (:
Bu mesajdan alıntı yap