after effects yardımcı uygulamalar

After Effects - after effects yardımcı uygulamalar ...

cyborg19 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

cyborg19

Öğrenci (Grafik) / Çorum

Alt 03-08-2009 #1
Sponsorlu Bağlantılar

selamlar arkadaslar ben adobe after effects programında kendimi geliştirmek istiyorum derslerini buldum izliyorum ama kafama takılanlar oldu mesela photoshop a action ve hazır fırçaları yükleyip efeckt verebiliyoruz..benim sormak istedigim after effects e hangi yardımcı uygulamalar yükleniyor isimleri ve işlevleri nelerdir öğrenmek istiyorum meslea plug-in nedir ne işe yarar tutorial nedir ne işe yar ve bunun gibi efeck yardımcı uygulamlar yardımlarınızı bekliyor şimdi den tşk ediyorum ha unutmadan birde after efeckste attıgım video dan ses gelmiyor after effects yardımcı uygulamalar yardım edersinis umarım
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

levolilevoli isimli Üye şimdilik offline konumundadır

levolilevoli

Grafiker / İstanbul

Alt 20-08-2009 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
kolay gelsin sorularınızın bazılarını yanıtlayım plugin:yardımcı efectlerdir sonradan bulup after dosyasının içindeki plugin dosyasına atıyosun veya exe'leri vardır kurulumunu yapıyosun onlarda afterda effect penceresinde çıkıyor bunlar senin çalışmalarında çalışmalarını güzelleştiricek yardımcı effect'ler
tutorialafter effects yardımcı uygulamalarroğramları tanıtan ve onlar hakkında hazırlanmış derslerdir
Bu mesajdan alıntı yap
madlion isimli Üye şimdilik offline konumundadır

madlion

Bilg. Teknikeri / Niğde

Alt 11-10-2009 #3
photoshop taki action olayı after effects te presets adı altında gerçekleşmekte ama yinede tam verim için kullanım ayarlarını değiştirmen gerekiyor.
Bu mesajdan alıntı yap