after effects yeni başlayanlara tavsiyeniz

After Effects - after effects yeni başlayanlara tavsiyeniz ...

sezeroz isimli Üye şimdilik offline konumundadır

sezeroz

Öğrenci (Diğer) / İstanbul

Alt 24-03-2012 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Merhaba arkadaşlar

ben after effects programını öğrenmek istiyorum. bu konuda bazı araştırmalar yaptım fakat sizin görüşlerinizi merak ediyorum. After effects 'i hiç bilmeyen birine hangi kaynakları tavsiye edersiniz. Eğitim seti tutorial olarak? Bir de 3D boyutlu çizim için hangi programı önerirsiniz?

Teşekkürler
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

createk isimli Üye şimdilik offline konumundadır

createk

Webmaster / Yurtdışı

Alt 26-03-2012 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
http://www.aftereffects.gen.tr/category/giris-dersleri/

bende senin gibi 2-3 hafdadir ilgileniyorum ve burdaki dersler cok cok isime yaradi. Tavsiyem otur anlayarak izle dersleri. Ben daha once bikac sayfa daha paylastim burda onlarada bakarsan cok faydali bilgiler var. Nerelerinde ne var ogreniyosun after effects yeni başlayanlara tavsiyeniz

En onemlisi kafanda bir proje belirle ve yapmaya basla. Mesela ben oyle yapiyorum. Mask mi lazim oldu hemen arastiriyorum o anda ogreniyorum, yazi efektimi, frame mi hepsi kendiliginden geliyo ve bunlar biriktikce programi ogrenmis oluyorsun.. Basarilar..
Bu mesajdan alıntı yap
Greenmagic isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Greenmagic

Grafiker / İstanbul

Alt 26-03-2012 #3
videocopilot.net baya yardımcı olur istersen ürünlerinide alabilyosun bi bakın derim

tutorials lara basıp en aşagıya in en basicten profesyonel işlere dogru gidiyo.
Bu mesajdan alıntı yap
dongel isimli Üye şimdilik offline konumundadır

dongel

Öğrenci (Grafik) / Kahramanmaraş

Alt 04-04-2012 #4
bende okulumuzun bir jenerik videosunu yapmak istiyorum. tanıtım videosu yapılacak onun için bir giriş videosu tarzında işte hazılaryanlar senaryo vs. şeyler geçişlerin olduğu bir video yapmak istiyorum. bu pragram uygunmuddur veya nasıl bir şey tavsiye edersiniz
Bu mesajdan alıntı yap