afyonda yeni ne var dergisi kapak çalışmam

Kitap kapağı, broşür, menü vb. - afyonda yeni ne var dergisi kapak çalışmam ...

kostencka isimli Üye şimdilik offline konumundadır

kostencka

Hiç Biri / Yurtdışı

Alt 04-08-2009 #1
Sponsorlu Bağlantılar

merhaba arkadaşlar
evde photoshopla milletin yüzündeki sivilceleri düzeltirken bi derginin tasarımında çalışmamı istediler ama daha önce hiç bu tarz bi grafik işinde çalışmamıştım
ilk yaptığım kapak tasarımını basımdan sonra sizlerle paylaşmak istedim ve yorumlarınızı almak istiyorum
nerde nasıl hatalar yaptığımı görmemde yardımcı olursanız sevinirim

grafik konusunda olduğu kadar forumlar konusunda da yeniyim bi türlü adam akıllı bir boyda yükelyemedim resmi bir de şu linki vereyim o zaman afyonda yeni ne var dergisi kapak çalışmam

Imageshack - kapakkk
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Önder Adem isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Önder Adem(41)

Grafiker / İstanbul

Alt 04-08-2009 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Kapağınıza bir isim verin lütfen...

Kurallara Aykırı Başlık:

Forum Kuralları (Mutlaka Okuyunuz)

Yaptığınız kural ihlali ile ilgili madde aşağıdaki gibidir:

Forumumuzda düzenli bir arşivleme yapılabilmesi için ve eski konulara daha çabuk ulaşabilmemiz için gönderilecek konuların başlıkları, içerikleriyle bağlantılı olmaları gerekmektedir. Kesinlikle içerik ile alakalı olmayan “çok acil yardım, bu nedir, yorum bekliyorum, ilk çalışmam" gibi bilgilendirici niteliği taşımayan konu başlıkları ile konu açmak yasaktır. Bu gibi durum/larda konuları kilitlenen üyelerin site yönetimine hesap sorma gibi bir hakları bulunmamaktadır.
Konu başlığınızı afyonda yeni ne var dergisi kapak çalışmam butonu kullanarak değiştiriniz, aksi taktirde konu 15 dk. içinde kapatılacaktır...
Bu mesajdan alıntı yap
msergek isimli Üye şimdilik offline konumundadır

msergek

Grafiker / İstanbul

Alt 04-08-2009 #3
ilk çalışma için hemde hiç fena değil. kolaj fena değil. soldaki alt başlıklar fazla büyük olmuş. sağdaki şerit (afyandayeninevar) fontu değiştirip ve kelime aralarını açabilirisin. hatta hiç kullanmayabilirsin. ev ile dağın birleştiği yerdeki silinmiş izlenimi veren (mutlaka silinmiş afyonda yeni ne var dergisi kapak çalışmam) kısım rahatsız ediyor. birde kızın sağ beli sanki sorunlu, dağ ile etkileşime girmiş. oralara müdahale edebilirsen güzel birşey olacak gibi.
Bu mesajdan alıntı yap
kostencka isimli Üye şimdilik offline konumundadır

kostencka

Hiç Biri / Yurtdışı

Alt 04-08-2009 #4
teşekkürederim eleştirlerin için
ev resminin üst kısmını silerek oraya yerleştirdim çünkü başka nasıl bi şekilde temizleyebileceğimi bilmiyordum bildiğiniz bi yol varsa paylaşırsanız sevinirim
Bu mesajdan alıntı yap
mawi06 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

mawi06

Grafiker / Ankara

Alt 04-08-2009 #5
fontlar haricinde başarılı bir çalışma fontları tekrar gözden geçirin daha okunaklı fontlar seçin.
eline sağlık
Bu mesajdan alıntı yap