Agamar Denizcilik Logotype ve Kurumsal Kimlik Çalışması

Logo Tasarımları - Agamar Denizcilik Logotype ve Kurumsal Kimlik Çalışması ...

ahmetbarin isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ahmetbarin

Forumdan Uzaklaştırıldı

Grafiker / Antalya

Alt 25-05-2010 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

ma®tin isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ma®tin

O®jinal

Hiç Biri / İzmir

Alt 25-05-2010 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Güzel bir çalışma yine üstad elinize sağlık.

(Şöyle bir gün de yayınladığınız bir işi beğenmeyelim yahu mahrum ediyorsunuz bizi eleştiriden Agamar Denizcilik Logotype ve Kurumsal Kimlik Çalışması)

Dizlerimin üstünde yaşamaktansa, ayaklarımın üstünde ölmeyi tercih ederim...

Bu mesajdan alıntı yap
Nihat BAYSAL isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Nihat BAYSAL(46)

Hiç Biri / Elazığ

Alt 25-05-2010 #3
Konunun yanlış yere açılması:

Forum Kuralları (Mutlaka Okuyunuz)

Yaptığınız kural ihlali ile ilgili madde aşağıdaki gibidir:

Foruma yazılacak konular ilgili bölümlere yazılmalıdır. Yanlış bölüme açılan başlıklar yöneticilerce ilgili bölüme taşınır... Tekrarı halinde SİLİNİR! Eğer bu davranışta art niyet fark edilirse üyenin site ile ilişkisi sonlandırılır. Bu nedenle itiraz türü yazıların da silinmesi veya cevaplandırılması sorumlunun inisiyatifindedir.…….
(Konunuz ilgili bölüme taşınmıştır. Lütfen bundan sonra konu açarken ilgili bölümde olmasına dikkat ediniz.)
Bu mesajdan alıntı yap
grafike isimli Üye şimdilik offline konumundadır

grafike(36)

Grafiker / İstanbul

Alt 25-05-2010 #4
Güzel çalışma eline sağlık ama birazdan uyarı gelir iletişim bilgilerini neden koydun diye.
Bu mesajdan alıntı yap
kurbaa isimli Üye şimdilik offline konumundadır

kurbaa(29)

Yrd. Grafiker / İstanbul

Alt 25-05-2010 #5
"Denizlicik" kelimesi doğrumudur?
Bu mesajdan alıntı yap

ahmetbarin

Forumdan Uzaklaştırıldı

Grafiker / Antalya

Alt 25-05-2010 #6
Güzel bir çalışma yine üstad elinize sağlık.

(Şöyle bir gün de yayınladığınız bir işi beğenmeyelim yahu mahrum ediyorsunuz bizi eleştiriden Agamar Denizcilik Logotype ve Kurumsal Kimlik Çalışması)
Estafurullah Agamar Denizcilik Logotype ve Kurumsal Kimlik Çalışması. Yorum için çok teşekkür ederim. Martin78 Agamar Denizcilik Logotype ve Kurumsal Kimlik Çalışması. Elbet hatam olur Agamar Denizcilik Logotype ve Kurumsal Kimlik Çalışması. Saygılar...

Güzel çalışma eline sağlık ama birazdan uyarı gelir iletişim bilgilerini neden koydun diye.
Yorum için teşekkür ederim. Fakat ben yazılara blur yapmıstım :s nasıl boyle cıktı anlamadım. Ama bilgiler yine bana ait gerçek bilgiler değil Agamar Denizcilik Logotype ve Kurumsal Kimlik Çalışması

"Denizlicik" kelimesi doğrumudur?
Evet orda hata olmuş Agamar Denizcilik Logotype ve Kurumsal Kimlik Çalışması. Denizcilik olacak Agamar Denizcilik Logotype ve Kurumsal Kimlik Çalışması
Bu mesajdan alıntı yap
kurbaa isimli Üye şimdilik offline konumundadır

kurbaa(29)

Yrd. Grafiker / İstanbul

Alt 25-05-2010 #7
Martin baak gözlüklerimle bile senden daha doğru görüyorum Agamar Denizcilik Logotype ve Kurumsal Kimlik ÇalışmasıAgamar Denizcilik Logotype ve Kurumsal Kimlik Çalışması
Ellerine sağlık ahmetbarin...Agamar Denizcilik Logotype ve Kurumsal Kimlik Çalışması
Bu mesajdan alıntı yap

ahmetbarin

Forumdan Uzaklaştırıldı

Grafiker / Antalya

Alt 25-05-2010 #8
Martin baak gözlüklerimle bile senden daha doğru görüyorum Agamar Denizcilik Logotype ve Kurumsal Kimlik ÇalışmasıAgamar Denizcilik Logotype ve Kurumsal Kimlik Çalışması
Ellerine sağlık ahmetbarin...Agamar Denizcilik Logotype ve Kurumsal Kimlik Çalışması
Agamar Denizcilik Logotype ve Kurumsal Kimlik ÇalışmasıAgamar Denizcilik Logotype ve Kurumsal Kimlik Çalışması. Çok teşekkür ederimm... Agamar Denizcilik Logotype ve Kurumsal Kimlik Çalışması
Bu mesajdan alıntı yap