Ağlamak istiyorum

Corel Draw - Ağlamak istiyorum Sponsorlu Bağlantılar arkadaşlar müşteriden gelen mailden bir zemin isteği var bu maili anlayıp bana yardım edebilecek var mı? Ürün isimleri için hazırlanacak etiket metal kabartma gibi görünmeli yüzeyi de zımparalanmış ...

Ağlamak istiyorum
design_tolga isimli Üye şimdilik offline konumundadır

design_tolga(31)

Grafiker / İstanbul

Ağlamak istiyorum

Alt 30-08-2012 #1
Sponsorlu Bağlantılar

arkadaşlar müşteriden gelen mailden bir zemin isteği var bu maili anlayıp bana yardım edebilecek var mı?

Ürün isimleri için hazırlanacak etiket metal kabartma gibi görünmeli yüzeyi de zımparalanmış alüminyum gibi görünmelidir. Kapakların üzerine yapıştırılacak etiket şeffaftan gri renge silinerek tatlı bir biçimde geçiş yapmalı en koyu kısımda model, seri ismi ve marka yer almalıdır.
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

ZxxxE isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ZxxxE

Hiç Biri / Ankara

Alt 30-08-2012 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Resime bevel&Emboss uyguladıktan sonra griden şeffafa doğru graident uygula işlem tamam olması gerekir pek zor bir şey istediğini düşünmüyorum. Zemin için bu şekilde bir resim kullanabilirsiniz ...
Ağlamak istiyorum
Bu mesajdan alıntı yap
grafiker_emrah isimli Üye şimdilik offline konumundadır

grafiker_emrah(28)

Arı Üye

Grafiker / Afyonkarahisar

Alt 30-08-2012 #3
Resime bevel&Emboss uyguladıktan sonra griden şeffafa doğru graident uygula işlem tamam olması gerekir pek zor bir şey istediğini düşünmüyorum. Zemin için bu şekilde bir resim kullanabilirsiniz ...
Ağlamak istiyorum
Tebriklerrr süpersin adamım hemen yetişmişsin arkadaşa Ağlamak istiyorum Ağlamak istiyorum
Bu mesajdan alıntı yap

design_tolga(31)

Grafiker / İstanbul

Alt 30-08-2012 #4
Dostum müşteri tam istediğini anlatamadı sanırım bekliyorum o dediğini yazılara istiyo sanırım etiket şeffaf olacakmış makinanın zemini gözükecekmiş yazılara yapıncada vektörde kırıklıklar olusak bu sefer
Bu mesajdan alıntı yap
GrapikselDesign isimli Üye şimdilik offline konumundadır

GrapikselDesign

Grafiker / Kayseri

Alt 30-08-2012 #5
tam aradığın şey işte Ağlamak istiyorum Hızır gibi yetişmişler Ağlamak istiyorum
Bu mesajdan alıntı yap

design_tolga(31)

Grafiker / İstanbul

Alt 30-08-2012 #6
Bi netleştirsinler de anlayacagınız ne ıstıyorlar ral katolugundan birde renk belirtmişler
Bu mesajdan alıntı yap
ZxxxE isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ZxxxE

Hiç Biri / Ankara

Alt 30-08-2012 #7
Tedirginliğini anlıyorum ama sanırım yazılarda kırılma filan olmaz ...
Bu mesajdan alıntı yap
Rhapsody34 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Rhapsody34

Grafiker / İstanbul

Alt 30-08-2012 #8
ZxxxE nin dediğini uygula sıkıntı yaşamazsın satine zemini bile göndermiş sana Ağlamak istiyorum
Bu mesajdan alıntı yap

design_tolga(31)

Grafiker / İstanbul

Alt 30-08-2012 #9
firma büyük kurumsal bir firma kendilerine ait yazı tipleri dahi var o yüzden biraz tedirginim su an mail bekliyorum geldikten sonra anlayacağız ne oluyo ne bitiyo belkide korkulacak birşey yok çok basit birşey isteniyor :P
Bu mesajdan alıntı yap
Rhapsody34 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Rhapsody34

Grafiker / İstanbul

Alt 30-08-2012 #10
relax dostum bu kadar grafiker bi işi çözemiceksek bırakalım bilgisayar kullanmayı Ağlamak istiyorum
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları