Ahmet Karataş

Fotoğrafçılık - Ahmet Karataş ...

Ahmet Karataş
waltro isimli Üye şimdilik offline konumundadır

waltro

Grafiker / İzmir

Alt 05-05-2008 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Ahmet Karataş

Ahmet Karataş

Ahmet Karataş

Ahmet Karataş

Ahmet Karataş
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

efsunlu_kizz isimli Üye şimdilik offline konumundadır

efsunlu_kizz

Hiç Biri / İstanbul

Alt 05-05-2008 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
ikinci fotograftaki kız haric digerleri gayet güzel görünüyor fotografla ilgbir bilgim yok ama görsel olarak baktım emegine sağlık
Bu mesajdan alıntı yap

waltro

Grafiker / İzmir

Alt 06-05-2008 #3
beğeni ve ilgi için teşekkürler.

Ahmet Karataş

Ahmet Karataş

Ahmet Karataş

Ahmet Karataş

Ahmet Karataş

Ahmet Karataş
Bu mesajdan alıntı yap
Özlem BAYIR isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Özlem BAYIR

Fotoğrafçı / İstanbul

Alt 06-05-2008 #4
selam.kullandıgın makinanın özellikeleri ne?markası?fazlasıyla profesyonel bir makina kullanıyor olman gerekir.12px veya üstü kalitede..nedir özellikleri?

2.fotografta sharpen etkisi fazla gibi,yada gözü rahatsız edici bişey var tam cıkaramadım bana sharpen gibi geldi.bilemiyorum..ters ışık çalışmalarında kullanmamanı tavsiye ederim.
genel olarak seyirlik kalitesi fazla sahiden.ellerine saglık.sectiğin kompozisyonlar ve kadrajlar fotografları izlettiryor..tebrik ederim..
Bu mesajdan alıntı yap

waltro

Grafiker / İzmir

Alt 06-05-2008 #5
OrenIshi; Selamlar görüşlerin için teşekkürler

Şuan elimde NİKON'nun D70s modeli var
Kimi zaman fotoğraflarımda sharpeni tercih ediyorum.ama gerektiğince fotoğraflarda düzenlemeler ve aşırı deişimlere gitmiyorum.Genelde beyaz dengesi ve contrast ararlarını tercih ediyorum.
2.sıradaki ters ışık çalışmamda kesinlşkle sharpen yoktur.contrastları ve koyu renkleri artırılmıştır.Zaten çekim sırasında mekanın dış kısmında bulunan yüksek ve güçlü gün ışığı bu sharpen etkisini bana veriyordu.
Bu mesajdan alıntı yap
akifaytac isimli Üye şimdilik offline konumundadır

akifaytac(33)

Özel

Fotoğrafçı / İstanbul

Alt 06-05-2008 #6
Fotograflarınız çok hoş ahmet bey.Genel photoshop mudahalelerinde bulundugunuz açık...perspektif ve ışık kullanımınızda ayrıca çok çok hoşuma gitti...Tebrik ediyorum bu güzel çalışmalarıınızdan dolayı...Ahmet Karataş
Bu mesajdan alıntı yap

waltro

Grafiker / İzmir

Alt 06-05-2008 #7
Fotograflarınız çok hoş ahmet bey.Genel photoshop mudahalelerinde bulundugunuz açık...perspektif ve ışık kullanımınızda ayrıca çok çok hoşuma gitti...Tebrik ediyorum bu güzel çalışmalarıınızdan dolayı...Ahmet Karataş
Beğeniniz ve yorumunuz için çok teşekkürler.Devrimizde artık fotoğraflar dijital döngünün içinde olduğu için bi takım dijital müdahalelerde bulunmamak elde olmuyor kimi zaman.Ben fotoğraflar üzerinde düzenlemeninde ayrı bir sanat olduğu kanısındayım.
Bu konu kimi zaman yanlış polimeklere yol açtığı gibi fotoğrafçılığında artık öldürüldüğünden bahsediyor.
Ama herşeye yağmen görsellik ve görsel iletişim üretmek sanattır.
Bu mesajdan alıntı yap
akifaytac isimli Üye şimdilik offline konumundadır

akifaytac(33)

Özel

Fotoğrafçı / İstanbul

Alt 06-05-2008 #8
sonuna kadar size katıldığımı bilmenizi isterim...Üstad ARA GÜLER in bu konudaki alışık olmadığımız uslubunu içeren roportajını okudugunuzu sanıyorum.Digitalleşme fotografçılıkta bana göre bir reform hareketidir.ve kaçınılmazdır...sayın hocama göre ise fotografcılıgı bırakmasının bir sebebi...Digital çalışmaların tamamen sanatı ortadan kaldırdığını dile getirmiş...aynı zamanda OKAN BAYÜLGEN in de digitalciler ve sanatçılar ayırımına sebeb olan açıklamalarınıda hatırlarsınız...Tartışmaya açık bir konu oldugu ortada Ahmet Karataş
Bu mesajdan alıntı yap
Deadworld isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Deadworld

Öğrenci (Diğer) / İstanbul

Alt 06-05-2008 #9
bence cok sacma sanat yok olmaz bence her ne olursa olsun
Bu mesajdan alıntı yap
Gökhan TEKİN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Gökhan TEKİN

ARTniyetli

Fotoğrafçı / Bursa

Alt 06-05-2008 #10
Tebrikler ! Güzel kadrajlar güzel tonlar ...

Devamını görmek isterim ...
Saygılarımla
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Tags
ahmet, fotoraf ahmetkarata, karatas, karataş