AHMET ONUR GÜLTEKİN adına hazırlanmış bir logo tasarım çalışması

Logo Tasarımları - AHMET ONUR GÜLTEKİN adına hazırlanmış bir logo tasarım çalışması Sponsorlu Bağlantılar SEVGİLİ ARKADAŞIMA BENDEN NACİZANE BİR LOGO TASARIMI YORUMLAMALARINIZ BANA IŞIK OLUCAKTIR. Saygılarımla :wink:...

lance isimli Üye şimdilik offline konumundadır

lance

Öğrenci (Grafik) / İstanbul

Dosya16

Alt 02-12-2011 #1
Sponsorlu Bağlantılar

AHMET ONUR GÜLTEKİN adına hazırlanmış bir logo tasarım çalışmasıSEVGİLİ ARKADAŞIMA BENDEN NACİZANE BİR LOGO TASARIMI YORUMLAMALARINIZ BANA IŞIK OLUCAKTIR. Saygılarımla :wink:
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

hasanizma isimli Üye şimdilik offline konumundadır

hasanizma

Grafiker / Malatya

Alt 03-12-2011 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
boynumu çevirerek baktım AHMET ONUR GÜLTEKİN adına hazırlanmış bir logo tasarım çalışması AHMET ONUR GÜLTEKİN adına hazırlanmış bir logo tasarım çalışması AHMET ONUR GÜLTEKİN adına hazırlanmış bir logo tasarım çalışması
Bu mesajdan alıntı yap

lance

Alt 07-12-2011 #3
abı teşekkür ederim sevdigim bi kardeşime nacizane bı logo yapmak istedimde AHMET ONUR GÜLTEKİN adına hazırlanmış bir logo tasarım çalışması
Bu mesajdan alıntı yap
cimbom_2010 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

cimbom_2010

Öğrenci (Grafik) / Sakarya

Alt 07-12-2011 #4
Güzel tasarım olmuş eline sağlık AHMET ONUR GÜLTEKİN adına hazırlanmış bir logo tasarım çalışması
Bu mesajdan alıntı yap
ozanca isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ozanca

Hiç Biri / Ankara

Alt 09-12-2011 #5
güzel çalışma ancak;a,g ve o' nun kalınlıkları ve a ve g nin boyutları aynı olsa sanki daha hoş görünecek gibi bir hissim var.
Bu mesajdan alıntı yap
seluvenin isimli Üye şimdilik offline konumundadır

seluvenin

Grafiker / İstanbul

Alt 09-12-2011 #6
güzel çalışma ancak;a,g ve o' nun kalınlıkları ve a ve g nin boyutları aynı olsa sanki daha hoş görünecek gibi bir hissim var.
kesinlikle katılıyorum. birde renk seçimlerinde de biraz değişiklik yaparsan daha göze hoş birşey olur. yinede paylaşım için ellerine sağlık.
Bu mesajdan alıntı yap

lance

Alt 09-12-2011 #7
Degerlı yorumlarınızdan dolayı hepınıze teşekkuAr ederım önerılerınız dıkkate alınacaktır.
SAYGILARIMLA
Bu mesajdan alıntı yap
desinat0r isimli Üye şimdilik offline konumundadır

desinat0r

Yrd. Grafiker / Ankara

Alt 21-12-2011 #8
vasat.. hangi logoda grident kullanıldıgını gördün bence logo tasarım hakkında biraz bilgi edinmelisin.
Bu mesajdan alıntı yap