AI CS3 te sorun yaşıyorum

Illustrator Soru ve Sorunlarınız - AI CS3 te sorun yaşıyorum Sponsorlu Bağlantılar slm arkadaşlar. Ben yeni üyenizim.adobe ps3 kullanıyordum şimdi yeni yeni ai ye merak saldım. Bu konuda sitenizdeki dersleri kaynak olarak kullanıyorum ancak ai de toolsları seçip sa tıkladığımda ...

Ulgen26 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Ulgen26

Öğrenci (Grafik) / İstanbul

Dosya23

Alt 18-06-2009 #1
Sponsorlu Bağlantılar

slm arkadaşlar.
Ben yeni üyenizim.adobe ps3 kullanıyordum şimdi yeni yeni ai ye merak saldım. Bu konuda sitenizdeki dersleri kaynak olarak kullanıyorum ancak ai de toolsları seçip sa tıkladığımda diğer tools seçenekleri açılmıyor. Misal olarak rengtangle tool u ellipse tool a çevirmek için sağ tıkladığımda hiçbir seçenek çıkmıyor ve bende bu durumda kareden başka şekil çizemiyorum :rofl: Bunun nedeni ne olabilir acaba sorun tüm tolls lar için geçerli... Bilgisi olan varsa yardım lütfen :crying:
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

kasta095 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

kasta095(34)

Grafiker / Yurtdışı

Alt 18-06-2009 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
merhaba... forumuza hoş gelsınız... ilk önce konu aşmadan forum kuralları okumalısınız....

İllustrator programı Photoshop programı kardeşi olabilir.. ama bazı şeyler aynı değil... mesela sorunuz... sağ tuşa tıklamak gerekmiyor.. herhangi araç üzerine maus üzerine sol tuşu 1 sn kadar basılı tutmalısınız o zaman lazım olan seçenekler oraya çıkar.....
Bu mesajdan alıntı yap
Ulgen26 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Ulgen26

Öğrenci (Grafik) / İstanbul

Alt 18-06-2009 #3
AI CS3 te sorun yaşıyorum Teşekkürler forum kurallarını okudum ama gözümden kaçan birşey mi olmuş bir hata mı yapmışım ki konu açarken??? Evet söylediğiniz gibi ben ps deki bilgim yeter sandım ai kullanmaya ama farkettim ki yetmiyormuş AI CS3 te sorun yaşıyorum çok teşekkürler ilginiz için...
Bu mesajdan alıntı yap