AI CS4 kapanma sorunları.

Illustrator Soru ve Sorunlarınız - AI CS4 kapanma sorunları. ...

K.Çakır isimli Üye şimdilik offline konumundadır

K.Çakır

Hiç Biri / İzmir

Alt 16-10-2009 #1
Sponsorlu Bağlantılar

AI CS4 çıktığından beri kullanıyorum ve ciddi anlamda olgunlaşmış ve baskı öncesi hazırlık konusunda da oldukça gelişmiş bir sürüm. Fakat bu sürüm çoğu zaman ağır dökümanlarla çalışırken çöküyor. CS3'te de buna benzer sorunlar yaşıyordum ama CS4 kadar stabil olarak nitelendirdiğim sürümde de bu çökmelerle karşılaşınca aklıma takıldı... AI CS4 kullanan arkadaşlar ne kadar sıklıkla çökmelerle karşılaşıyor?

AICS4 Sürüm 14.0.0
WinXP Pro
3 gb ram
vs.
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

creedwar isimli Üye şimdilik offline konumundadır

creedwar(38)

Tornado of souls

Grafiker / İzmir

Alt 19-10-2009 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Sıklıkla yaşıyorum. Print veya save esnasında artmakta.
win xp Pro
9600 Quad-core Processor
2,31 Ghz. 3,50 Gb Ram
Bu mesajdan alıntı yap

K.Çakır

Hiç Biri / İzmir

Alt 19-10-2009 #3
AI CS4 için bir yama, servis paket ya da güncellenme de yayınlanmadı. PS CS3'te de yüklü dosyalarla çalışırken aynı çökmelerle karşılaşıyorum. Bellek yönetimi ile ilgili ciddi sıkıntıları var Adobe yazılımlarının sanırım.

MacOSX tarafında durum nedir? Var mı mekçi arkadaşlar aynı dertten muzdarip olan?
Bu mesajdan alıntı yap
seabis isimli Üye şimdilik offline konumundadır

seabis

Hiç Biri / İstanbul

Alt 19-10-2009 #4
MAC OSX tarafında 3 GB 667 Mhz ram ile hiç sorun yok, Windows 7 tarafında bazen çakılıyor.
Bu mesajdan alıntı yap
tdogan86 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

tdogan86(31)

Sanat Yn. / İstanbul

Alt 20-10-2009 #5
bende de çökme oluyor genelde bir resim atarken yapabiliyor ve ya arkadaşın da dediği gibi kaydederken sorun yaşayabiliyorum. yam işi tamamlıyorum çat gidiyo program kafayı yiyorumAI CS4 kapanma sorunları.
Bu mesajdan alıntı yap

K.Çakır

Hiç Biri / İzmir

Alt 21-10-2009 #6
bende de çökme oluyor genelde bir resim atarken yapabiliyor ve ya arkadaşın da dediği gibi kaydederken sorun yaşayabiliyorum. yam işi tamamlıyorum çat gidiyo program kafayı yiyorumAI CS4 kapanma sorunları.
Hangi platformda kullanıyorsunuz AI'yi? MacOSX ya da Windows?
Bu mesajdan alıntı yap
eneserol isimli Üye şimdilik offline konumundadır

eneserol

Grafiker / İstanbul

Alt 08-11-2012 #7
konu biraz eski hortlatmış gibi olacam ama çözüm bulunabildi mi bu kapanma problemine ben MAC OS kullanıyorum illustrator CS5 de de aynı problemleri yaşıyorum tam kaydetme sırasında program birden çöküyor AI CS4 kapanma sorunları.
Bu mesajdan alıntı yap