ai dosya açmak

Illustrator - ai dosya açmak ...

ai dosya açmak
gokturk83 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

gokturk83

Hiç Biri / Ankara

ai dosya açmak

Alt 07-10-2015 #1
Sponsorlu Bağlantılar

ai de farklı çalışma dosyalarını açmaya çalıştığımda " cant open the illustration. there is not enough room for the window;increase document area and try again" diye uyarı veriyor. ekran kuculuyor tam ekran yapıp en son dosyalardan acabılıyorum. bunun çözümü nedir. yardım edin lütfen
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Zuubeyir isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Zuubeyir

Grafiker / Denizli

Alt 08-10-2015 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
ai de farklı çalışma dosyalarını açmaya çalıştığımda " cant open the illustration. there is not enough room for the window;increase document area and try again" diye uyarı veriyor. ekran kuculuyor tam ekran yapıp en son dosyalardan acabılıyorum. bunun çözümü nedir. yardım edin lütfen
Arada bendede oluyor. Benim çözümüm biraz farklı. Küçülen ekranı büyütüp file - open'den açıyorum dosyayı o zaman düzeliyor. ai dosya açmak
Bu mesajdan alıntı yap