ai ilk çalışmam

Deneme Çalışmalar - ai ilk çalışmam ...

ai ilk çalışmam
ebruoz isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ebruoz

Hiç Biri / Eskişehir

Alt 05-09-2013 #1
Sponsorlu Bağlantılar

ilk ai çalışmam

ai ilk çalışmam
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

dbidip isimli Üye şimdilik offline konumundadır

dbidip

Öğrenci (Grafik) / İstanbul

Alt 05-09-2013 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
İlk çalışmaya göre gayet iyi bol bol çizip kendinizi geliştirin, çalışmalarınızın devamını görmek isterim, başarılar.
Bu mesajdan alıntı yap

ebruoz

Hiç Biri / Eskişehir

Alt 05-09-2013 #3
İlk çalışmaya göre gayet iyi bol bol çizip kendinizi geliştirin, çalışmalarınızın devamını görmek isterim, başarılar.
Çok teşekkür ederim 2 saatimi aldı sadece tek gözü çizmek, ikincisi yansıtma ile yapıldı.ai ilk çalışmamOlumlu olumsuz tüm yapıcı eleştirileri bekliyorum herkesten.
Bu mesajdan alıntı yap

dbidip

Alt 05-09-2013 #4
Çok uğraşmışsınız gerçekten emeğinize sağlık, çize çize gelişeceksiniz bu gözü çizmek 5 dakikanızı almayacak ai ilk çalışmam Size tavsiyem çok gözlemleyin etrafınızdaki herşeyi. Ben resimlerimde el çizeceksem mesela giderim aynanın karşısına o şekli yapar gözlemler öyle çizerim ai ilk çalışmam Sonra sonra yerleşiyor bakmanıza bile gerek kalmıyor zaten.
Bu mesajdan alıntı yap

ebruoz

Hiç Biri / Eskişehir

Alt 05-09-2013 #5
Çok haklısınız anladığım kadarıyla siz de kara kalem vs çiziyorsunuz.Önce inceleye inceleye sonra dediğiniz gibi artık tecrübeyle çiziliyor bazı şeyler.Ama aynada bakıp nasıl çizildiğini denemek ilginç bir yöntemai ilk çalışmamBunu deneyeceğim mutlaka.Gözleri çizerken de internette illüstratör göz çizimlerine bakarak çizmeye çalıştım zaten.
Bu mesajdan alıntı yap

dbidip

Alt 05-09-2013 #6
Küçüklüğümden beri çizerim ben ufak ufak, ama bir türlü profesyonel anlamda kendimi geliştiremedim. Aslında kurslara gitmek lazım küçümsememek lazım yetenekleri. Siz de resimde istediğiniz konuma gelirsiniz umarım. ai ilk çalışmam
Bu mesajdan alıntı yap