ai to psd sorunu

Illustrator - ai to psd sorunu Sponsorlu Bağlantılar Merhabalar, illustrator'de ki çalışmayı exportlayıp psd ye çevirmek istediğimde tek katman olarak çıkarıyor. 'write layers' seçili olarak 300ppi da rgb olarak kaydediyorum internetten baktım herkes yaptıklarımı yaparak gayet ...

ai to psd sorunu
delinecmi isimli Üye şimdilik offline konumundadır

delinecmi

Öğrenci (Grafik) / Malatya

ai to psd sorunu

Alt 06-09-2016 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Merhabalar,
illustrator'de ki çalışmayı exportlayıp psd ye çevirmek istediğimde tek katman olarak çıkarıyor.

'write layers' seçili olarak 300ppi da rgb olarak kaydediyorum internetten baktım herkes yaptıklarımı yaparak gayet rahat çalışmaları psd ye çeviriyor ama bende bi'türlü olmadı acaba ps de ayrı bi ayar mı yapmam gerekiyor yoksa illustrator'de başka bir ayarımı var.

Programı kaldırıp geri kurdum CMYK olarak çıkartmayı denedim 'write layers' altındakileri farklı olarak tıklayarak denedim yine yok yine yok.
Yardımcı olabilecek varsa şimdiden teşekkürler.

ai to psd sorunu
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Slaytanic isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Slaytanic

Grafiker / İstanbul

Alt 07-09-2016 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Yaptıklarınızın aynısını yaptım bende bir sorun olmadı psd açtığımda layerlı bir şekilde geldi.
File / Export / Psd / (use art boards seçili )
Export Options " Write Layers Seçili / Maximium Editability seçili / Anti Aliasing Type Optimized Seçili / Embed ICC profil Seçili
Bu mesajdan alıntı yap
delinecmi isimli Üye şimdilik offline konumundadır

delinecmi

Öğrenci (Grafik) / Malatya

Alt 07-09-2016 #3
Yaptıklarınızın aynısını yaptım bende bir sorun olmadı psd açtığımda layerlı bir şekilde geldi.
File / Export / Psd / (use art boards seçili )
Export Options " Write Layers Seçili / Maximium Editability seçili / Anti Aliasing Type Optimized Seçili / Embed ICC profil Seçili
use art boards seçili denedim yine olmadı bende mi sorun diye freepik den bir sürü çalışma indirdim yinede olmadı delirmemek elde değil
Bu mesajdan alıntı yap
gulli isimli Üye şimdilik offline konumundadır

gulli(48)

Hiç Biri / Ankara

Alt 09-09-2016 #4
Aİ'de çalıştığın her nesneyi tek tek Grup haline getir sora Export et sorun düzelir
Bu mesajdan alıntı yap
grafi5907 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

grafi5907

Grafiker / Ankara

Alt 09-09-2016 #5
Aİ'de çalıştığın her nesneyi tek tek Grup haline getir sora Export et sorun düzelir
teşekkürler gulli ilerde lazım olabilir
Bu mesajdan alıntı yap
siLencieux isimli Üye şimdilik offline konumundadır

siLencieux

Webmaster / İstanbul

Alt 25-09-2016 #6
3 kare açıp senin denediğin şekilde yaptım dediğin gibi tek katman olarak çıkardı ama daha sonra illustrator'de layerlara ayırdım photoshop'ta da layerlar ayrı ayrı geldi sıkıntı yok gibi
Bu mesajdan alıntı yap