Aids

Afiş Tasarımı - Aids ...

Aids
Dilara GENÇYILMAZ isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Dilara GENÇYILMAZ(27)

Grafiker / İstanbul

Aids

Alt 17-04-2009 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Aids

İlginç Bir Tıkanma Sonucu Ortaya Çıkan iş?
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

grafikçe_ isimli Üye şimdilik offline konumundadır

grafikçe_

Eğitimci / Eskişehir

Alt 17-04-2009 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
kan resminin çözünürlüğü biraz düşük olmuş..bir de sloganın altındaki görsellerle slogan karışmış biraz direk algılanmıo..emeğine sağlık..başarılar..
Bu mesajdan alıntı yap
efoja isimli Üye şimdilik offline konumundadır

efoja(37)

Grafiker / İstanbul

Alt 17-04-2009 #3
Buradaki asıl konu cinsellik değil aslında... kan bağışı. Korkarım sadece yazılardan belli oluyor bu. Amacın dışına çıkmış kullandığınız görseller. "Kanınızdaki" ve "Başkalarına da" şeklinde yazılmalıydı iki kelime. Ellerinize sağlık.
Bu mesajdan alıntı yap

Dilara GENÇYILMAZ(27)

Grafiker / İstanbul

Alt 17-04-2009 #4
kan resminin çözünürlüğü biraz düşük olmuş..bir de sloganın altındaki görsellerle slogan karışmış biraz direk algılanmıo..emeğine sağlık..başarılar..
Çalışma kolaj olmak zorundaydı oı yüzden bu kadar kararsız kaldım.. Aids vizemdi valla görsel bulamadım o kan için başka o kadar kısa zamanda o yüzden böyle oldu malesef.. Aids Bugun yaptım valla.. Aids
Bu mesajdan alıntı yap
grafikçe_ isimli Üye şimdilik offline konumundadır

grafikçe_

Eğitimci / Eskişehir

Alt 17-04-2009 #5
Çalışma kolaj olmak zorundaydı oı yüzden bu kadar kararsız kaldım.. Aids vizemdi valla görsel bulamadım o kan için başka o kadar kısa zamanda o yüzden böyle oldu malesef.. Aids Bugun yaptım valla.. Aids

anladım hak veriorum sana vize telaşını bilirimAidsama slogan işte ön plana çıkmamış altındaki görseller engellio belki biraz opacity ını düşürebilirdin yada sloganın altına resim koymayıp resimler için başka alternatif düşünebilirdin Aidsama acele olmuş sende dedinAids
Bu mesajdan alıntı yap
fatihcee isimli Üye şimdilik offline konumundadır

fatihcee

Hiç Biri / İstanbul

Alt 17-04-2009 #6
Sayfayı dikey tutup prezervatifi tam ortaya ters çevirip içini kırmızı yapıp ucundanda kan damlatıp aşşağı sloganı yazabilirdin. Kolajda olsa harferi daha düzgün kesip kullanabilirdin.

Kolay gesin
Bu mesajdan alıntı yap

Dilara GENÇYILMAZ(27)

Grafiker / İstanbul

Alt 17-04-2009 #7
Sayfayı dikey tutup prezervatifi tam ortaya ters çevirip içini kırmızı yapıp ucundanda kan damlatıp aşşağı sloganı yazabilirdin. Kolajda olsa harferi daha düzgün kesip kullanabilirdin.

Kolay gesin
Ben vizedeyken nerdeydiniz Aids))).. Teşekkürler yinede Aids
Bu mesajdan alıntı yap

fatihcee

Hiç Biri / İstanbul

Alt 17-04-2009 #8
Ben vizedeyken nerdeydiniz )).. Teşekkürler yinede
Ben burdaydım Aids
Siz yoktunuz Aids
Bu mesajdan alıntı yap

Dilara GENÇYILMAZ(27)

Grafiker / İstanbul

Alt 17-04-2009 #9
Ben burdaydım Aids
Siz yoktunuz Aids
walla sabah ağlıyordum sınavdayken kimi gördüysem sitede ağladım.. Aids ve kolaj olunca ambale oldum birazcık bakındım hep çözümler tipografik veya fotograflarla yapılmıştı.. Şu bile son yarım saatte oldu.. Aptala baglıyorum vizelerde :S nefret sebebi..
Bu mesajdan alıntı yap

fatihcee

Hiç Biri / İstanbul

Alt 17-04-2009 #10
walla sabah ağlıyordum sınavdayken kimi gördüysem sitede ağladım.. Aids ve kolaj olunca ambale oldum birazcık bakındım hep çözümler tipografik veya fotograflarla yapılmıştı.. Şu bile son yarım saatte oldu.. Aptala baglıyorum vizelerde nefret sebebi..
Ben kolajda sadelikten kazanırdım hep yani nüiversite falan okumadım.
Sadece 3 aylık bi atölye geçmişim var orda yapardık. Genelde hoca asardı Aids
Sade düşünmeye çalış
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları