Aile Danışmanlık Merkezi ve Kadın Doğum Logo

Logo Tasarımları - Aile Danışmanlık Merkezi ve Kadın Doğum Logo ...

esra_h isimli Üye şimdilik offline konumundadır

esra_h(33)

Grafiker / Antalya

Alt 14-01-2012 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Bir müşterimizin içinde psikolog,aile danışma merkezi,kadın doğum uzmanı'nı anlatacak bir logo istedi ve böyle bir çalışma yaptım yorumlarınızı bekliyorum
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

esra_h(33)

Grafiker / Antalya

Alt 14-01-2012 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
yorum yok mu
Bu mesajdan alıntı yap
vedfux isimli Üye şimdilik offline konumundadır

vedfux

Grafiker / Trabzon

Alt 14-01-2012 #3
ilk baştaki çizimin devamı iyi gelmedi neden dersen, "mavi jeans" zaten öyle bir logo var fark edilmiyor mavi yazısını farkı yapmalısın. o logoyu almışsın başına çizim yapmışsın ilk görüşüm. çizime uygun karakter yapmalısın... başarılar
Bu mesajdan alıntı yap

esra_h(33)

Grafiker / Antalya

Alt 14-01-2012 #4
haklısın yazı karakteri daha farklı kullanmıştım aslında el yazısı - daha yumuşak karakterde vardı ama müşteri bu karakterei istedi mecburen böle oldu
Bu mesajdan alıntı yap
vedfux isimli Üye şimdilik offline konumundadır

vedfux

Grafiker / Trabzon

Alt 14-01-2012 #5
haklısın yazı karakteri daha farklı kullanmıştım aslında el yazısı - daha yumuşak karakterde vardı ama müşteri bu karakterei istedi mecburen böle oldu
anladım... peki izah ettinzmi logo dan var diye.. genelede herkese olan işler biz beğenmeyiz kötü eleştiriler alırız ama müşteri beğeniyor.. kolaygelsin
Bu mesajdan alıntı yap

esra_h(33)

Grafiker / Antalya

Alt 14-01-2012 #6
mavinin yazı karakteri olsun dediler bilerek kullanıldı yani sanırım bi sakıncası yoktur o karakterin kullanılmasının sonuçta devamlı kullanılan bir karakter
Bu mesajdan alıntı yap
lance isimli Üye şimdilik offline konumundadır

lance

Öğrenci (Grafik) / İstanbul

Alt 14-01-2012 #7
biraz daha üstünde yogınlaşabılırsın
Bu mesajdan alıntı yap

esra_h(33)

Grafiker / Antalya

Alt 14-01-2012 #8
biraz daha üstünde yogınlaşabılırsın
daha ne kadar yoğunlaşabilirim acaba
Bu mesajdan alıntı yap
lance isimli Üye şimdilik offline konumundadır

lance

Öğrenci (Grafik) / İstanbul

Alt 14-01-2012 #9
Bir kere font 2 sincisi logoda ki logoya benzedigide pek söylenemez ayrıcada renkle konusuda sıkıntlı biraz hal böyle olunca bi tatminsizlik soz konusu yogunlaşmayı bu söyledigim konular üstünden yaparsanız emınım güzel ve özgün işler çıkacaktır.
Bilmeden sürc-ü lisan etsiysem af ola saygılarımla
Bu mesajdan alıntı yap

esra_h(33)

Grafiker / Antalya

Alt 14-01-2012 #10
Bir kere font 2 sincisi logoda ki logoya benzedigide pek söylenemez ayrıcada renkle konusuda sıkıntlı biraz hal böyle olunca bi tatminsizlik soz konusu yogunlaşmayı bu söyledigim konular üstünden yaparsanız emınım güzel ve özgün işler çıkacaktır.
Bilmeden sürc-ü lisan etsiysem af ola saygılarımla
logoya benzediği söylenemez mi logonun içeriğini umarım anlamışsınızdır soru işaretleri psikolog, sağda ve soldakiler anne baba annenin karnındaki bebek yani kadın doğum anne babanın öle durma sebebi bir elmanın iki yarısı gibi ve çocuklar hepsi birden aile danışmanlığını anlatıyor renklere gelince fazle renk kullanmaya gerek yok diye düşündüm firma adı mavi olduğu için mavi tonları çocuklarda anne ve babanın rengi valla nasıl logoya benzememiş pek anlamadım bu kadar çok şeyi daha nasıl kısa sade ve hoş bir biçimde anlatabilirdim :sadsmile:
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları