Aile temalı afiş tasarımı

Afiş Tasarımı - Aile temalı afiş tasarımı Sponsorlu Bağlantılar Değerli yorumlarınızı beklerim...

vasili_zaitzev isimli Üye şimdilik offline konumundadır

vasili_zaitzev

Grafiker / Konya

Alt 20-12-2011 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Değerli yorumlarınızı beklerim Aile temalı afiş tasarımı

Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

paintmaker isimli Üye şimdilik offline konumundadır

paintmaker(33)

Eğitimci / Adana

Alt 20-12-2011 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
bence hoş olmuş. renkler uyumlu olmuş. "baba"nın ayağı görünseymiş keşke. özellikle mi oraya aldın yazının rengi de diğerlerinden farklı çünkü.
Bu mesajdan alıntı yap
Erkal COŞKUN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Erkal COŞKUN

Grafiker / Ankara

Alt 20-12-2011 #3
Özellikle soruların olduğu kısımlar, yani tipografileri ve zeminlerdeki 3d bloklar çok sert ve karmaşık görünümlü olmuş, okumak için mücadele etmek gerekiyor...
Bu mesajdan alıntı yap

vasili_zaitzev

Grafiker / Konya

Alt 21-12-2011 #4
bence hoş olmuş. renkler uyumlu olmuş. "baba"nın ayağı görünseymiş keşke. özellikle mi oraya aldın yazının rengi de diğerlerinden farklı çünkü.
Bilerek almadım hocam aşağıya biraz yer açmak istedim ve babanın ayaklar gitti tabi Aile temalı afiş tasarımı Yorum için teşekkürler...

Özellikle soruların olduğu kısımlar, yani tipografileri ve zeminlerdeki 3d bloklar çok sert ve karmaşık görünümlü olmuş, okumak için mücadele etmek gerekiyor...
Haklısın o kısım için biraz gayret şart Aile temalı afiş tasarımı En azından durup bakmaları gerekecek Aile temalı afiş tasarımı
Bu mesajdan alıntı yap
vedfux isimli Üye şimdilik offline konumundadır

vedfux

Grafiker / Trabzon

Alt 21-12-2011 #5
gerekenler yazılmış, bir insanın yetişmesinde en önemli hoşgörü ve sıcak bir yuva gerisi zaten gelir..
Bu mesajdan alıntı yap
Hugareva isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Hugareva

Grafiker / Ankara

Alt 21-12-2011 #6
Hoş duruyor, bencede ayak kesilmemeliydi
Bu mesajdan alıntı yap

vasili_zaitzev

Grafiker / Konya

Alt 21-12-2011 #7
Hoş duruyor, bencede ayak kesilmemeliydi
Eyw ayak babaya iade edildi Aile temalı afiş tasarımı Ve daha hoş oldu saolun dostlar Aile temalı afiş tasarımı
Bu mesajdan alıntı yap
FUNDA FN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

FUNDA FN

Özel

Grafiker / İstanbul

Alt 21-12-2011 #8
çok beğendimm Aile temalı afiş tasarımı erkek çocuk çok şeker Aile temalı afiş tasarımı
Bu mesajdan alıntı yap

vasili_zaitzev

Grafiker / Konya

Alt 21-12-2011 #9
çok beğendimm Aile temalı afiş tasarımı erkek çocuk çok şeker Aile temalı afiş tasarımı
Teşekkürler darısı sana o zaman ne diyelim Aile temalı afiş tasarımı
Bu mesajdan alıntı yap
zesez isimli Üye şimdilik offline konumundadır

zesez

Ressam / İstanbul

Alt 21-12-2011 #10
renk olsun diger hatları olsun beğendim, emeğine sağlık,sanki verilmek istenilen mesaj ile gorsel cok kenetlenmemiş gibi hissettirdi bana, yukarıda mutlu bir aile ve asağdaki yazıların otorıte ve ilgisizlık olması,gorselde bunu destekleyıcı bırsey olabilir,
nacizane fikrim ; )
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları