airties air 6271 modem hakkında yardım

Donanım Rehberi - airties air 6271 modem hakkında yardım ...

electronwarrior isimli Üye şimdilik offline konumundadır

electronwarrior

Grafiker / İzmir

Alt 25-05-2009 #1
Sponsorlu Bağlantılar

airties air 6271 modemim var. internete şu anda LAN üzerinden bağlanıyorum. Fakat bu modemin wireless özelliği var ve ben komşumun sınırsız internetinden ortaklaşa yararlanmak istiyorum. fakat bilgisayarımda hiç bir şekilde kablosuz sinyal alabildiğime dair bir belirti yok kablosuz ağ kuramıyorum (windows xp kullanıcısıyım) acaba USB den bağlamak mı gerekiyor illaki?

Şuan modemimin wireless ışığı yanıyor ama network stumbler isimli bir program kurdum o herhangibir wireless adaptörü yok diyor. modemim şuanda sadece yayımcı olarak çalışıyor olabilirmi sömürücüye nasıl çeviricem biri yardım ederse sevinirim. dediğim gibi modem wireless fakat bilgisayarıma ethernet kablosundan bağlı havadaki wireless sinyallerini almak istiyorum nasıl yaparım?
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Onur KARADAĞLI isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Onur KARADAĞLI(34)

Grafiker / İzmir

Alt 25-05-2009 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Bunun için bir wirelles alıcısına ihitiyacınız var..
örneğin: airties air 6271 modem hakkında yardım
Overview - WUS-201 - 54 Mbps Wireless USB Adapter - AirTies Wireless Networks

Bu cihazlar ortalama: 25 - 60 TL arası.. kablosuz sinyalleri yakalamak için kullanılır.. Daha önce kurduğunuz yazılımı silip bu cihazla beraber gelen yazılımı kuramalısınız..

Note: Notebook lar üzerinde zaten mevcuttur..
Bu mesajdan alıntı yap