Ajanda Tasarımı - Bir Kerelik - Türkiye Geneli

Sonuçlanan İlanlar - Ajanda Tasarımı - Bir Kerelik - Türkiye Geneli ...

mazbil isimli Üye şimdilik offline konumundadır

mazbil

Hiç Biri / İstanbul

Alt 15-01-2015 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Ajanda Tasarımı - Bir Kerelik

Çalışma Şartları: Tam Zamanlı (Full Time)

Askerlik Durumu: Önemli Değil

Medeni Hali: Önemli Değil

İşle ilgili açıklama: Excel'de haftalık, aylık ve yıllık görünümleri taslak olarak hazırladım.

Taslak halindeki ajanda tasarımını bütün bir yıla yayacak ve matbaada basılabilecek hale getirecek grafiker ihtiyacım var.

İlgilenen arkadaşların e-mail adresimden bana laşmalarını rica ederim.
E-posta: *********
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Hezarfen isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Hezarfen(10)

Administrator

Hiç Biri / Bursa

Alt 16-01-2015 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar

• İlanlara cevap veren ve yeni ilan açan her üye bölüm kurallarını okumuş olarak kabul edilir.
  • Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.
  • Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır.

Sosyal ağlarımızdan da bizi takip edebilirsiniz.
Ajanda Tasarımı - Bir Kerelik - Türkiye GeneliAjanda Tasarımı - Bir Kerelik - Türkiye GeneliAjanda Tasarımı - Bir Kerelik - Türkiye GeneliAjanda Tasarımı - Bir Kerelik - Türkiye Geneli

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

karatay6565 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

karatay6565

Grafiker / Antalya

Alt 16-01-2015 #3
Merhaba ben size yardımcı olabilirim baskı aşamasına getirebilirim şuan ANTALYA nın en büyük matbaasında çalışmaktayım yanlız akşam yapabilirim işinizi sizin içinde uygunsa ********* iş hakkında bilgi alıp ucretlendirme yaparız.

mazbil

Hiç Biri / İstanbul

Alt 22-01-2015 #4
Mail ve site üzerinden dönüşleriniz için teşekkürler. Tasarım için bir arkadaşla anlaştık. İyi çalışmalar...

mazbil

Hiç Biri / İstanbul

Alt 22-01-2015 #5
İlan sonuçlanmıştır.