ajanda yapım sorunsalı

Freehand - ajanda yapım sorunsalı ...

ajanda yapım sorunsalı
insomniac isimli Üye şimdilik offline konumundadır

insomniac

Grafiker / İstanbul

ajanda yapım sorunsalı

Alt 07-07-2009 #1
Sponsorlu Bağlantılar

arkadaşlar mrb freehand ile ilk kes ajanda yapacaığım kafa takılanlar mevcutta payış eden olursa sevinirim 365 sayfa tek tek yapılmak zorunda mı yani sadece kapak ve kapak içini önemli bilgileri yapıp direk matbaaya göndersem onlarda hazır şablonlar ile bağlaması mümkünmüdür yoxa direk 365 sayfa tek tek yapılıp mı gönderilmektedir şimdiden tşkr yardımcı olanlara +( 2009 takvim var ise elinde upload ederseniz sevinirim unutmayalım ki bilgi paylaştıkca çoğalırmış .p saygılar (: yada photoshopta yapsam çok mu kasar :s neysem aydınlatırsanız diim ben ajanda yapım sorunsalı1:
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

chabalco isimli Üye şimdilik offline konumundadır

chabalco

Grafiker / Tekirdağ

Alt 08-07-2009 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
arkadaşlar mrb freehand ile ilk kes ajanda yapacaığım kafa takılanlar mevcutta payış eden olursa sevinirim 365 sayfa tek tek yapılmak zorunda mı yani sadece kapak ve kapak içini önemli bilgileri yapıp direk matbaaya göndersem onlarda hazır şablonlar ile bağlaması mümkünmüdür yoxa direk 365 sayfa tek tek yapılıp mı gönderilmektedir şimdiden tşkr yardımcı olanlara +( 2009 takvim var ise elinde upload ederseniz sevinirim unutmayalım ki bilgi paylaştıkca çoğalırmış .p saygılar (: yada photoshopta yapsam çok mu kasar :s neysem aydınlatırsanız diim ben ajanda yapım sorunsalı1:
kendim yaparım dersen ..Evet her sayfa Tek Tek ... tarihler olmak zorunda..
bu tür işleri yapan matbaa, ajans vs. yahut nereye yaptıracaksan bunlar zaten en az 2 yıl evvelinden dizilip kontrol edilir ... ellerinde hazır olarak vardır ... yaptıracağın yere sorman gerek ...
Bu mesajdan alıntı yap
AlmilaS isimli Üye şimdilik offline konumundadır

AlmilaS

Grafiker / İstanbul

Alt 30-09-2009 #3
evet 365 sayfaya da dikkat etmek lazım. planlı bir uygulamayla çok zaman kaybetmeden çalışmak da mümkün olabilir. henüz ajanda çalışmadığım için kesin bir öneri getiremeyeceğim. kısmetse 10 gün içinde çalışacağım ajanda yapım sorunsalı
matbaaların bazısı uğraşır ve ciddi ücret isteyebilirler, eh emek sonuçta.
piyasada özellikle bu işler için çalışan kişiler de var. şablonu hazırladıktan sonra dökümanı, fontlarınızı veriyorsunuz, 1 haftada teslim edebiliyorlar. 300 - 500 TL gibi rakam talep ediyorlar. zaman / ücret dengenize göre tercih meselesi.
Bu mesajdan alıntı yap