Ajans Birikim

Kitap kapağı, broşür, menü vb. - Ajans Birikim ...

Ajans Birikim
leadtheand isimli Üye şimdilik offline konumundadır

leadtheand

Grafiker / Konya

Ajans Birikim

Alt 18-10-2007 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Ajans Birikim
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

mangalda isimli Üye şimdilik offline konumundadır

mangalda

Grafiker / İzmir

Alt 18-10-2007 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
genelde güzel denilebilecek bir çalışma fakat bazı düzeltmeler gerekiyor bence. öncelikle ilk göze batan j nin matbaa yazısına değmesi. ikincisi KuleSite yazısında boşluk verilmesi gerekiyor. 3.sü gsm : ile birleşmiş. bir de adresi genel olarak ortalayıp sağ alttaki çiçek figürünü sol alt köşeye alırsan simetri yakalamıs olursun. adreste de kule site ve kat 2 satırını tek satırda versen ya da bunun hangi semtte ve ilde olduğunu yazsan daha hoş olur bence. son olarak logoda üst üste duran kutuları birikimi simgelemek için kullandığını düşünüyorum ama olmamıs gibi sanki. logo üzerinde biraz daha çalışabilirmisin. en azından kutuları 2 ye düşürüp biraz daha büyütebilirsin. iyi çalışmalar.
Bu mesajdan alıntı yap
mavitayfa isimli Üye şimdilik offline konumundadır

mavitayfa

Grafiker / Tekirdağ

Alt 18-10-2007 #3
küp şekliyle çiçekler birbirine uymamış + niye bu kadar siyah?
Bu mesajdan alıntı yap
VolkanTEKiN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ ♫♪

Grafiker / Bursa

Alt 18-10-2007 #4
Olmamış. Nedenine gelince mavi tayfa güzel ifade etmiş zaten. Ayrıca A"j"ans birikim de ki "j" harfi, matbaa nın "t" sine dokunmuş.

Ayrıca açtığınız konulardaki başlıklar konu ile alakalı olmak zorunda. Forum kurallarını okuyunuz!

Birde eğer telefon numaraları sizinse bence hemen resmin üzerinden silin... Bu şekildeki doğacak sorunlardan dolayı sitemizin hiç bir şekilde mesuliyet kabul etmediğinide ayrıca belirtmek isterim.

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

Bu mesajdan alıntı yap
leadtheand isimli Üye şimdilik offline konumundadır

leadtheand

Grafiker / Konya

Alt 18-10-2007 #5
siyah çünkü serigrafi baskı sistemiyle hologramlı asetadın üzerine basılacak j ye gelince gözden kaçmış
Bu mesajdan alıntı yap
kıvılcım isimli Üye şimdilik offline konumundadır

kıvılcım

Grafiker / Şanlı urfa

Alt 18-10-2007 #6
serigrafi baskıda çiçek fiğürünün net çıkacağını sanmıyorum bazı noktalarda kopukluklar olucaktır.
font hatalarına gelince yeterli bir sayıda bu konuya değinmişler arkadaşlar.
benim ilk gözüme çarpan noktalar ise 'ajansbirikim' yazısında a ile j nin arasındaki boşluğu diğeri gibi orantılı yapabilirsin... ayrıca pınar akçaoğlu yazı karakteri 2 fonttan oluşuyor bunu bilerek yaptığını düşünmüyorum acele yapılan bir çalışma gibi geldi. yazı karakteri türkçe fontu desteklemediği için proğram otomatik olarak arial fontunu vermiş olmalı ve sen bunu devam ettirmişsin
belki yanılıyor olabilirim
Bu mesajdan alıntı yap
ernesto che isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ernesto che

Grafiker / İstanbul

Alt 18-10-2007 #7
çiçek desenlerinini kalınlaştırman lazım serigraf baskıda şişer kutularla çiçekler uyuşmuyor bi gariplik var iyi çalışmalar
Bu mesajdan alıntı yap
Cahit GÜLDEN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Cahit GÜLDEN(54)

Eğitimci Grafiker

Grafiker / İstanbul

Alt 18-10-2007 #8
çiçek desenlerinini kalınlaştırman lazım serigraf baskıda şişer kutularla çiçekler uyuşmuyor bi gariplik var iyi çalışmalar
Tasarım zaten bu haliylede şişmiş durumda. Soldaki çiçeklerin ne anlamı var anlayamadım. Bence üzerinde fazla düşünülmemiş bir iş.
Bu nedenle bende üzerinde fazla düşünmeye gerek görmüyorum. (Ne kadar köfte o kadar ekmek.)Ajans Birikim Sen düşünki beni düşündürebilesin.

Dilimize sahip çıkalım.
Takıldığımız yerlerde alttaki linki tıklayalım.

TIKLA

'Basit bir kimse en küçük bir eleştiriye çıldırır,
akıllı adam ise kendini eleştirenlerin,
kendisiyle tartışanların düşüncelerini kapmaya çalışır.'

L. Ron Hubbard

Bu mesajdan alıntı yap
graffix isimli Üye şimdilik offline konumundadır

graffix

Forumdan Uzaklaştırıldı

Alt 18-10-2007 #9
J iyi olmamış birasdaha aşağı çekebilirsin ve hem çiçekler hem kutular ortada bir tezat var...=)
Bu mesajdan alıntı yap

Tags
ajans, ajans birikim