ajans için kurumsal kimlik çalışmam ( son hali )

Deneme Çalışmalar - ajans için kurumsal kimlik çalışmam ( son hali ) Sponsorlu Bağlantılar Merhaba artık bu gün çalışmaya son noktayı koydum..nasıl olmuş sizce.. ilk halinden sonra bu hali benim hoşuma gitti ilk halini buradan görebilirsiniz...

berraa isimli Üye şimdilik offline konumundadır

berraa

Grafiker / İstanbul

Alt 06-07-2012 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Merhaba artık bu gün çalışmaya son noktayı koydum..nasıl olmuş sizce..

ilk halinden sonra bu hali benim hoşuma gitti ilk halini buradan görebilirsiniz

Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

ZxxxE isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ZxxxE

Hiç Biri / Ankara

Alt 06-07-2012 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Şekiller bir yana ama kartvizitin yüksekliğini ortalama 8 cm kabul edersek adres kısmı resimde sanırım 1:14-1:15 gibi bir yer kaplıyor yani bu da demektir ki yarım cm'lik bir alana iki satırlık adres yazısı yazavcaksınız ki okunması pek mümkün gibi görünmüyor ...
Bu mesajdan alıntı yap

berraa

Grafiker / İstanbul

Alt 06-07-2012 #3
Şekiller bir yana ama kartvizitin yüksekliğini ortalama 8 cm kabul edersek adres kısmı resimde sanırım 1:14-1:15 gibi bir yer kaplıyor yani bu da demektir ki yarım cm'lik bir alana iki satırlık adres yazısı yazavcaksınız ki okunması pek mümkün gibi görünmüyor ...
hımm puntolar tam aslında olması gerektiği gibi ama nedne öyle göründü anlamadım..9x5 ölçüsü
Bu mesajdan alıntı yap
EsPriTüeL isimli Üye şimdilik offline konumundadır

EsPriTüeL

Grafiker / İstanbul

Alt 06-07-2012 #4
Eskisine nazaran çok başarılı olmuş. Eline sağlık. Sanırım puntolar upload ettiğin sitede çözünürlük düştüğü için öyle görünüyor. Fakat adres kısmının aralarını biraz aç. Gözü bozuk müşterilerinizde olacak ajans için kurumsal kimlik çalışmam ( son hali )
Bu mesajdan alıntı yap

berraa

Grafiker / İstanbul

Alt 07-07-2012 #5
Eskisine nazaran çok başarılı olmuş. Eline sağlık. Sanırım puntolar upload ettiğin sitede çözünürlük düştüğü için öyle görünüyor. Fakat adres kısmının aralarını biraz aç. Gözü bozuk müşterilerinizde olacak ajans için kurumsal kimlik çalışmam ( son hali )
evet eskisine göre epey sadeleşti ama renk olarak eski logodaki mavi mi yoksa bu mu olsun kararsız kaldım..haklısın ajans için kurumsal kimlik çalışmam ( son hali ) prova baskısı alıp ona göre düzenlicem tekrar adresleri..
Bu mesajdan alıntı yap
mrlk isimli Üye şimdilik offline konumundadır

mrlk

Grafiker / Mersin

Alt 21-07-2012 #6
bu renk kalsın ajans için kurumsal kimlik çalışmam ( son hali ) çalışma güzel ellerine sağlık
Bu mesajdan alıntı yap

berraa

Grafiker / İstanbul

Alt 21-07-2012 #7
bu renk kalsın ajans için kurumsal kimlik çalışmam ( son hali ) çalışma güzel ellerine sağlık
Teşekkür ederim .. renk olarak bunda karar kıldık ama bi kaç bişi daha eklemem gerekiyor sanırım..fazla boş oldugu konusunda eleştiri aldım..
Bu mesajdan alıntı yap
ZxxxE isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ZxxxE

Hiç Biri / Ankara

Alt 21-07-2012 #8
Teşekkür ederim .. renk olarak bunda karar kıldık ama bi kaç bişi daha eklemem gerekiyor sanırım..fazla boş oldugu konusunda eleştiri aldım..
Merak ettim ilk mesajımda belirttiğim adres bölümü ne oldu? Büyüttünüz mü? ...
Bu mesajdan alıntı yap

berraa

Grafiker / İstanbul

Alt 21-07-2012 #9
Merak ettim ilk mesajımda belirttiğim adres bölümü ne oldu? Büyüttünüz mü? ...
oldugu gibi deneme baskısı aldım gayet güzel okunuyor ajans için kurumsal kimlik çalışmam ( son hali ) sorun çıkmadı
Bu mesajdan alıntı yap