Ajans logo

Deneme Çalışmalar - Ajans logo ...

Ajans logo
cRChasch isimli Üye şimdilik offline konumundadır

cRChasch

Hiç Biri / İstanbul

Ajans logo

Alt 07-04-2011 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Mesajın gayet açık oldugunu düşünmekle birlikte acaba bir de slogan ilavesi ister mi kuşkusu hasıl oldu nedense :S trendi yakala gibisine Ajans logo

yorumlarsanız sevinirim.

Ajans logo

Edit : 2008 kayıtlı oldugumu görünce çok utadım :S herkese selam
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

cumle_alem isimli Üye şimdilik offline konumundadır

cumle_alem(28)

Hiç Biri / İstanbul

Alt 08-04-2011 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
gayet hoş olmuş ellerine sağlık
Bu mesajdan alıntı yap

cRChasch

Hiç Biri / İstanbul

Alt 08-04-2011 #3
gayet hoş olmuş ellerine sağlık
Amatör çalışmalar pek rağbet görmüyor sanırım forumda.. İlgi gösterdiğiniz için teşekkürkler beğenmenize sevindim Ajans logo
Bu mesajdan alıntı yap
Arif ARINMIŞ isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Arif ARINMIŞ(29)

Bilg. Teknikeri / Ankara

Alt 09-04-2011 #4
Tasarım güzel ancak "tirend" kelimesi biraz abes geliyor.
Yapan kişi olarak doğru kelimenin "trend" olduğunun farkında olduğunuz anlaşılıyor; ancak ben bu ismi görsem "aaaa yanlış yazmışlar derim".
Bu mesajdan alıntı yap

cRChasch

Hiç Biri / İstanbul

Alt 09-04-2011 #5
Tasarım güzel ancak "tirend" kelimesi biraz abes geliyor.
Yapan kişi olarak doğru kelimenin "trend" olduğunun farkında olduğunuz anlaşılıyor; ancak ben bu ismi görsem "aaaa yanlış yazmışlar derim".
Yorumunuz için teşekkürler. Ajans adını görenlerin " aaaa yanlış yazmışlar" şeklinde bir tepki vereceği yönündeki tesbitiniz çok doğru ve bende tam olarak bundan bir sonraki aşamayı planlamaya çalışıyorum. Yani;

1. Aşamada, -aaaa herifler kendi isimlerini bile yanlış yazmışlar, benim firmamı nasıl doğru tanıtacaklar! " dedirterek bir merak uyandırmak.

2. Aşamada ise asıl amacın " trend " kelimesini yanlış algılayıp halkın yönelimlerini bilinçsiz ve amatörce yorumlayanlara gönderme yapmak olduğunun anlaşılmasını sağlamak. ( bu yalnızca bir araç )

Bu sayede, ön yargı uyandırarak konu içerisine çektiğimiz kişinin gözünde, reaksiyonları önceden tahmin edebildiğimiz ve herzaman bir sonraki hamle için kartlarımız oldugu imajı yaratabilmek. diye düşünerekten tasarladım:smile:

Kavgayla başlayan arkadaşlıkların daha sıkı olması yada oda sıcaklığını ikiyle çarpılması gibi birşey işte:smile:
- yahu ben sana haksızlık etmişim gel sana bi sarılayım. Bundan sonra kardeşiz anasını satayım:tongueout:

Fikir olarak geçerliliğinin arkasındayım fakat uygulamada eksikler oldugunu düşünmemden ötürü burada paylaşmak ve eleştiri/fikir almak istedim.
Bu mesajdan alıntı yap
Arif ARINMIŞ isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Arif ARINMIŞ(29)

Bilg. Teknikeri / Ankara

Alt 09-04-2011 #6
Ajans logo bilemiyorum ama bizim türk milleti yanlış yazmış dedikten sonra senin düşündüğün tepkiyi verir mi ?

ben hiç sanmıyorum Ajans logo
Bu mesajdan alıntı yap