Ajans Sürmeli yetiştirmek üzere grafiker arıyor

Sonuçlanan İlanlar - Ajans Sürmeli yetiştirmek üzere grafiker arıyor ...

rukiyeüstündağ isimli Üye şimdilik offline konumundadır

rukiyeüstündağ

Ressam / İstanbul

Alt 16-09-2010 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Merter'de Ajans Sürmeli yetiştirmek amaçlı programları biraz olsun bilen hayal gücü geniş yetiştirilmeye ve gelişmeye müsait akıllı gençleri bekliyor...Ajans Sürmeli yetiştirmek üzere grafiker arıyor
İrtibat ********* *********
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

VolkanTEKiN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ ♫♪

Grafiker / Bursa

Alt 16-09-2010 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Dikkat!
  1. İş veren ya da İş arayan ilanlarına cevap veren her üye bölüm kurallarını okumuş olarak kabul edilir.
  2. İlanlarınızın onaylanması için ilgili açıklamada verilmiş örnek şablonlara göre konu açılmadığı takdirde ilanlarınız onaylanmayacaktır.

Duyurular:

İlanları Ajans Sürmeli yetiştirmek üzere grafiker arıyor veya Ajans Sürmeli yetiştirmek üzere grafiker arıyorsayfamızdan da takip edebilirsiniz.

Öneri Siteler:

Grafik Sözlük:
İnternet sözlüklerini bilmeyen yoktur. “Ben bilmiyorum” diyorsanız öğrenmenin de yaşı yoktur. Ayrıntılı bilgi için...

Logo Sitesi:
Her grafik tasarımcının işine yarayabilecek logoları bulabileceğiniz ya da elinizde bulunan logoları yükleyerek daha sonra da kolaylıkla erişebileceğiniz site Logomuz.com

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

nslhnckrr isimli Üye şimdilik offline konumundadır

nslhnckrr

Öğrenci (Grafik) / İstanbul

Alt 16-09-2010 #3
pekı stajer kabul edıyormusunuz.. benm haftanın üç günü yapmam gereken zorunlu bi stajım var yardımcı olursanız çok sevınırım. freehand ve photoshop programlarını kullanabılıyorum kndımı gelıstrmek ve stajımı yapmak ıstıyorum.
hemster isimli Üye şimdilik offline konumundadır

hemster

Grafiker / İstanbul

Alt 18-09-2010 #4
merhaba..corelım iyidir p shop ve flash gibi dier proglarmlarımı gelıstırmek ıstıoyurm..yardımcı olurmusunuzz
mannequin isimli Üye şimdilik offline konumundadır

mannequin(29)

Grafiker / İstanbul

Alt 30-09-2010 #5
Corel ve Photoshop'um iyidir. alt yapım bulunmaktadır. 6 yıldan beri kendimi bununla ilgili geliştirdim hayal gücümde iyidir. Yardımcı olursanız sevinirim.
sezginh isimli Üye şimdilik offline konumundadır

sezginh

Yrd. Grafiker / İstanbul

Alt 30-09-2010 #6
photoshop , cs4 corel x4 ıllustrator cs3 programlarını biliyorum cv mi emailinize attım
erdm0zkn isimli Üye şimdilik offline konumundadır

erdm0zkn

Yrd. Grafiker / İstanbul

Alt 23-01-2011 #7
Cv'mi çalışmalarımla birlikte gönderdim
crowdkid isimli Üye şimdilik offline konumundadır

crowdkid

Grafiker / Nevşehir

Alt 19-03-2011 #8
selam ben bağcılarda oturuyorum. acilen bi yerde kendimi gelistirmek istiyorum. iLk 3 ay maas istemiyorum yeterki su mesleği öğreniyim beni ararsaniz sewinirim bu arada ben [bay'ım] beni ararsaniz sewinirim 539 707 34 03