Ajansımız çalışma arkadaşları arıyoruz - İstanbul

İş Veren İlanları - Ajansımız çalışma arkadaşları arıyoruz - İstanbul ...

diamondreklam isimli Üye şimdilik offline konumundadır

diamondreklam

Grafiker / İstanbul

Alt 14-04-2014 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Ajansımız çalışma arkadaşları arıyoruz

Program/Seviye:
Adobe PS (İyi)
Adobe AI (İyi)
Adobe ID (Orta)

Çalışma Şartları: Tam Zamanlı (Full Time)

Askerlik Durumu: Önemli Değil

Medeni Hali: Önemli Değil

İşle ilgili açıklama: Reklam ajansımız için;
Tercihen ilgili bölümden mezun olmuş, gerekli programlara hakim ve takım çalışmasına yatkın takım arkadaşları arıyoruz.

E-posta:

Telefon: 0531 928 54 50
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Hezarfen isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Hezarfen(10)

Administrator

Hiç Biri / Bursa

Alt 15-04-2014 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar

• İlanlara cevap veren ve yeni ilan açan her üye bölüm kurallarını okumuş olarak kabul edilir.
  • Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.
  • Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır.

ÖNEMLİ!

Sosyal ağlarımızdan da bizi takip edebilirsiniz.

Ajansımız çalışma arkadaşları arıyoruz - İstanbulAjansımız çalışma arkadaşları arıyoruz - İstanbulAjansımız çalışma arkadaşları arıyoruz - İstanbulAjansımız çalışma arkadaşları arıyoruz - İstanbul

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

Bu mesajdan alıntı yap
merveakbulut isimli Üye şimdilik offline konumundadır

merveakbulut

Grafiker / İstanbul

Alt 04-06-2014 #3
Merhaba;
Adobe Ailesine hakimim. Corel draw ı ileri düzeyde kullanabiliyorum. Aynı zamanda Flexing Pro, Mc. Freehand ve Başlangıç olarak da Auto Cad bilgisine sahibim. Indorr ve Outdoor baskı tekniklerini biliyorum. "Grafiker" değilim. "Grafik Tasarımcı" yım. Corel de sınırsız çizim yapabilme tecrübesine sahibim. Açık Hava Reklamcılığı ve Copy Centerlarda çalıştım. Şu anda bir çevirmenlik bürosunda çalışmaktayım fakat maaş durumumdan memnun olmadığım için aktif olarak iş aramaktayım. Şimdiden ilginize teşekkürler.
Bu mesajdan alıntı yap