Ajansımız için stajer takım arkadaşları arıyoruz(staj sonrasında beraber çalışmak için) - İstanbul

Stajyer Öğrenci Arayanlar - Ajansımız için stajer takım arkadaşları arıyoruz(staj sonrasında beraber çalışmak için) - İstanbul ...

Ajansımız için stajer takım arkadaşları arıyoruz(staj sonrasında beraber çalışmak için) - İstanbul
eyesandberg isimli Üye şimdilik offline konumundadır

eyesandberg

Hiç Biri / İstanbul

Alt 01-09-2013 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Ajansımız için stajer takım arkadaşları arıyoruz(staj sonrasında beraber çalışmak için)

Çalışma Şartları: Staj vermek istiyorum

İşle ilgili açıklama: - Ajansımızda çalışacak, üniversite son sınıf ya da yeni mezun

- Taksim, Mecidiyeköy ve Levent civarında yaşayan,

- İngilizce bilen,

- Sonrasında işe alım düşündüğümüz için yüksek motivasyon sahibi ve öğrenmeye açık,

- Bazen TV programlarımızın setlerinde de çalışabilecek,

- Photoshop, After Effects, Illustrator ve Premier programlarından birisini ya da birkaçını kullanabilen adaylar aramaktayız.

E-posta:
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Hezarfen isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Hezarfen(10)

Administrator

Hiç Biri / Bursa

Alt 02-09-2013 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar

• İlanlara cevap veren ve yeni ilan açan her üye bölüm kurallarını okumuş olarak kabul edilir.
  • Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.
  • Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır.

ÖNEMLİ!

Sosyal ağlarımızdan da bizi takip edebilirsiniz.

Ajansımız için stajer takım arkadaşları arıyoruz(staj sonrasında beraber çalışmak için) - İstanbulAjansımız için stajer takım arkadaşları arıyoruz(staj sonrasında beraber çalışmak için) - İstanbulAjansımız için stajer takım arkadaşları arıyoruz(staj sonrasında beraber çalışmak için) - İstanbulAjansımız için stajer takım arkadaşları arıyoruz(staj sonrasında beraber çalışmak için) - İstanbul

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

Bu mesajdan alıntı yap
SBuruss isimli Üye şimdilik offline konumundadır

SBuruss

Öğrenci (Grafik) / İstanbul

Alt 04-09-2013 #3
Verilen mail veya telefon ile irtibat kurunuz!

Lise son sınıf öğrencisiyim stajyer olarak okul zamanı hafta içi 3 gün çalışmam gerekiyor , Leventte oturuyorum , photoshop ve ıllustrator programlarını ders olarakişledik fakat geliştirmek istiyorum.
Bu mesajdan alıntı yap
emineatli isimli Üye şimdilik offline konumundadır

emineatli

Öğrenci (Grafik) / İstanbul

Alt 02-05-2014 #4
Merhaba
İstanbul Gelişim Üniversitesi 1. sınıf Grafik Tasarımı öğrencisiyim.Staj yapmak istiyorum.
Kullanabildiğim programlar:
-Freehand
-Adobe Illustrator
-Adobe Dreamveawer
-Adobe Photoshop
-Adobe Fireworks
-Html kodları
-Pascal
İlginize Teşekkürler.
Saygılarımla...
Bu mesajdan alıntı yap