Ajansımıza "bayan yardımcı grafiker" arıyoruz | Beşiktaş- İstanbul

İş Veren İlanları - Ajansımıza "bayan yardımcı grafiker" arıyoruz | Beşiktaş- İstanbul ...

ozgenoguzhan isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ozgenoguzhan

Hiç Biri / İstanbul

Alt 22-06-2015 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Ajansımıza "bayan yardımcı grafiker" arıyoruz | Beşiktaş

Program/Seviye: Ağırlıklı olarak İndesign, illüstrator ve photoshop kullanıyoruz.

Çalışma Şartları: Tam Zamanlı (Full Time)

Askerlik Durumu: Önemli Değil

Medeni Hali: Önemli Değil

İşle ilgili açıklama: Ağırlıklı olarak perakende(süpermarket) sektörüne hizmet veriyoruz.
İnsert, katalog, el ilanı, dergi ilanı, afiş vs.. hazırlıyoruz ve ajans hizmeti veriyoruz.Beşiktaş merkezde bulunan ofisimize, bayan çalışma arkadaşı arıyoruz.

E-posta:

Telefon: 0212 258 83 70
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Matbuu.com Reklamları

Hezarfen isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Hezarfen(10)

Administrator

Hiç Biri / Bursa

Alt 23-06-2015 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar

• İlanlara cevap veren ve yeni ilan açan her üye kuralları okumuş olarak kabul edilir.
  • Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.
  • Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır.

Sosyal ağlarımızdan da bizi takip edebilirsiniz.
Ajansımıza "bayan yardımcı grafiker" arıyoruz | Beşiktaş- İstanbulAjansımıza "bayan yardımcı grafiker" arıyoruz | Beşiktaş- İstanbulAjansımıza "bayan yardımcı grafiker" arıyoruz | Beşiktaş- İstanbulAjansımıza "bayan yardımcı grafiker" arıyoruz | Beşiktaş- İstanbul

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

Bu mesajdan alıntı yap
Gokce velioglu isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Gokce velioglu

Yrd. Grafiker / İstanbul

Alt 18-09-2015 #3
Mrb. Meslek yuksekokul grafik bolumunden mezunum ve kndimi bu bolumde gelistirmek istiyorum. Bu iş benim için iyi bir baslangıc olacagini dusunuyorum.
Bu mesajdan alıntı yap
ozgenoguzhan isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ozgenoguzhan

Hiç Biri / İstanbul

Alt 05-09-2016 #4
Güncel ilan.
Bu mesajdan alıntı yap