Ajansımıza CSS ve XHTML desteği verecek FREELANCE İŞ ARKADAŞLARI arıyoruz. - İstanbul

Sonuçlanan İlanlar - Ajansımıza CSS ve XHTML desteği verecek FREELANCE İŞ ARKADAŞLARI arıyoruz. - İstanbul Sponsorlu Bağlantılar Ajansımıza CSS ve XHTML desteği verecek FREELANCE İŞ ARKADAŞLARI arıyoruz. Şehir: İstanbul Cinsiyet: Bay/Bayan Program/Seviye: CSS 3 HTML 5 Javascript teknolojilerine hakim; Çalışma Şartları: Yarım Zamanlı (Part Time) ...

Ajansımıza CSS ve XHTML desteği verecek FREELANCE İŞ ARKADAŞLARI arıyoruz. - İstanbul
Bijuvi isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Bijuvi

Sanat Yn. / İstanbul

Alt 18-12-2012 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Ajansımıza CSS ve XHTML desteği verecek FREELANCE İŞ ARKADAŞLARI arıyoruz.

Program/Seviye: CSS 3
HTML 5
Javascript teknolojilerine hakim;

Çalışma Şartları: Yarım Zamanlı (Part Time)

Askerlik Durumu: Önemli Değil

Medeni Hali: Önemli Değil

İşle ilgili açıklama: İşi kendi bildiği gibi değil, talep edilen şekilde ve hızlı sonlandırabilecek bir iş arkadaşı arıyoruz.

İş akışı konusunda duruma ve kuracağımız ilişkiye göre, parttime ya da freelance çalışılabilir.

Şu an hazırda bekleyen 3 projemiz mevcut. ancak sadece bu işler için değil, uzun vadede birçok iş için de çalışabiliriz.

E-posta: *********

Telefon: *********
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Hezarfen isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Hezarfen(10)

Administrator

Hiç Biri / Bursa

Alt 18-12-2012 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar

• İlanlara cevap veren ve yeni ilan açan her üye bölüm kurallarını okumuş olarak kabul edilir.
  • Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.
  • Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır.

ÖNEMLİ!
Sitemizde yayınlanan iş ilanlarını diğer sayfalarımızdan da takip edebilirsiniz.

Ajansımıza CSS ve XHTML desteği verecek FREELANCE İŞ ARKADAŞLARI arıyoruz. - İstanbulAjansımıza CSS ve XHTML desteği verecek FREELANCE İŞ ARKADAŞLARI arıyoruz. - İstanbulAjansımıza CSS ve XHTML desteği verecek FREELANCE İŞ ARKADAŞLARI arıyoruz. - İstanbulAjansımıza CSS ve XHTML desteği verecek FREELANCE İŞ ARKADAŞLARI arıyoruz. - İstanbul

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

kenanunal isimli Üye şimdilik offline konumundadır

kenanunal

Grafiker / İstanbul

Alt 20-12-2012 #3
İlanınızla ilgileniyorum.Mail gönderdim.

Bilginize.