Ajansımıza Dışarıdan Destek Verecek Grafikerler Arıyoruz. - İstanbul

Freelancer Çalışan Arayanlar - Ajansımıza Dışarıdan Destek Verecek Grafikerler Arıyoruz. - İstanbul ...

gfmedia isimli Üye şimdilik offline konumundadır

gfmedia

Sanat Yn. / İstanbul

Alt 10-02-2015 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Ajansımıza Dışarıdan Destek Verecek Grafikerler Arıyoruz.

Aranan Şehir: İstanbul

Program/Seviye: İndesign ve Photoshop CS 5 >

Çalışma Şartları: Serbest çalışan (Freelancer)

İşle ilgili açıklama: Ajansımız bünyesinde Faaliyet Raporu - Dergi - Katalog vb. çalışmalar yapıyoruz. Bir müşterimize her yıl yaptığımız gibi bu yılda faaliyet raporu yapacağız. Bu konuda vb diğer konularda ajansımıza sürekli dışardan destek verecek arkadaşlar arıyoruz.

gafa.com.tr

E-posta:

Telefon: 0212 243 20 86
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Hezarfen isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Hezarfen(10)

Administrator

Hiç Biri / Bursa

Alt 10-02-2015 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar

• İlanlara cevap veren ve yeni ilan açan her üye kuralları okumuş olarak kabul edilir.
  • Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.
  • Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır.

Sosyal ağlarımızdan da bizi takip edebilirsiniz.
Ajansımıza Dışarıdan Destek Verecek Grafikerler Arıyoruz. - İstanbulAjansımıza Dışarıdan Destek Verecek Grafikerler Arıyoruz. - İstanbulAjansımıza Dışarıdan Destek Verecek Grafikerler Arıyoruz. - İstanbulAjansımıza Dışarıdan Destek Verecek Grafikerler Arıyoruz. - İstanbul

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

Bu mesajdan alıntı yap
aysunibu isimli Üye şimdilik offline konumundadır

aysunibu

Öğrenci (Grafik) / Bolu

Alt 10-02-2015 #3
merhaba ben Boluda Abant İzzet Baysal Üniversitesinde Resim - İş Öğretmenliği 3. sınıf öğrencisiyim. Üniversitemizin basın ve halkla ilişkiler departmanında grafik tasarım bölümünde kısmi zamanlı çalışıyorum.İlanınız ile ilgili başvuruda bulunmak istiyorum.
Bu mesajdan alıntı yap
sedat_gul isimli Üye şimdilik offline konumundadır

sedat_gul

Grafiker / İstanbul

Alt 12-02-2015 #4
mail gönderdim...iyi çalışmalar dilerim.
Bu mesajdan alıntı yap
nihavend77 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

nihavend77

Grafiker / Düzce

Alt 17-02-2015 #5
bi devlet üniversitesinde grafiker olarak çalışmaktayım. ilanınızla ilgileniyorum.
iletişim adresim.
Bu mesajdan alıntı yap
FabulousTanitim isimli Üye şimdilik offline konumundadır

FabulousTanitim

Grafiker / İstanbul

Alt 18-02-2015 #6
Grafik Tasarımcı / Fotoğrafçı (Tam Zamanlı/Part Time/Freelance)

Aranan Şehir: Türkiye Geneli

Program/Seviye: Adobe Photoshop (Çok İyi) , Adobe Illustrator (Çok İyi) , Adobe InDesign (Çok İyi) , After Effects (Çok İyi) , Fireworks (Çok İyi)

İş deneyimi ve içeriği: 2 sene özel sektörde grafik tasarım ve video editörlüğü üzerine çalışmalarım mevcuttur. Bunun haricinde freelance olarak birçok iş yapmaktayım. Logo tasarımı, intro, animasyon videoları, afiş ve e-katalog gibi çalışmalarım bulunmaktadır.

Çalışma Şartları: Tam Zamanlı (Full Time)

Askerlik Durumu: Yapmamış

Medeni Hali: Bekar

Referanslar:

İşle ilgili açıklama: Şuanda tam zamanlı veya freelance olarak grafiker, fotoğrafçı veya video editörlüğü olmak üzere iş arayışlarım mevcuttur. Referans çalışmalar istenildiği takdirde mail olarak dönüş sağlanacaktır.

E-posta:

Telefon: 0531 562 94 61
Bu mesajdan alıntı yap
gfmedia isimli Üye şimdilik offline konumundadır

gfmedia

Sanat Yn. / İstanbul

Alt 20-02-2015 #7
Merhabalar grafikerler.net vasıtasıyla bir arkadaşla anlaştık. Ama yinede diğer işler hakkında bilgilenmek isterseniz. Mail atabilirsiniz.
Bu mesajdan alıntı yap
littabe isimli Üye şimdilik offline konumundadır

littabe

Grafiker / Aydın

Alt 23-02-2015 #8
merhabalar ,

bana 0542 231 14 48 numaralı telefondan ulaşabillir misiniz ?
Bu mesajdan alıntı yap
blacksnow isimli Üye şimdilik offline konumundadır

blacksnow

Grafiker / İstanbul

destek

Alt 04-03-2015 #9
faaliyet raporu sevdiğim bir çalışma..yardımcı olmak isterim.
Bu mesajdan alıntı yap