Ajansımıza grafiker aranıyor... - K.Maraş

İş Veren İlanları - Ajansımıza grafiker aranıyor... - K.Maraş ...

memoli4646 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

memoli4646(35)

Grafiker / Kahramanmaraş

Alt 20-12-2011 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Program/Seviye:
Photoshop: iyi derce
Corel: iyi derece
Illustrator: orta

Çalışma Şartları: Tam Zamanlı (Full Time)

Askerlik Durumu: Önemli Değil

Medeni Hali: Önemli Değil

İşle ilgili açıklama: İnnovia Medya bünyesinde tam zamanlı çalışacak, görsel yeteneği iyi, verilen işi özgün bir biçimde yapabilen, takım çalışmasına yatkın, baskı öncesi hazırlık konusunda deneyimli ve Matbaa bilgisi olan çalışma arkadaşları arıyoruz.

İrtibat: Ahmet ÇELİK | Ajans Başkanı

İlgilenen arkadaşların aşağıdaki e-posta adresine CV'leri ile birlikte başvurmalarını rica ederiz.

E-posta:

Telefon: 0344 221 11 70
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Matbuu.com Reklamları

Hezarfen isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Hezarfen(10)

Administrator

Hiç Biri / Bursa

Alt 20-12-2011 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Dikkat!

İlanları Ajansımıza grafiker aranıyor... - K.Maraş - Ajansımıza grafiker aranıyor... - K.Maraş ya da Ajansımıza grafiker aranıyor... - K.Maraş da takip edebilirsiniz.

Alıntı Mesajın faydası! | E-ticaret nedir? | Ajansımıza grafiker aranıyor... - K.Maraş İlan kapatmak!

Önemli Hatırlatma:
Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır. Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

Bu mesajdan alıntı yap

memoli4646(35)

Grafiker / Kahramanmaraş

Alt 17-04-2012 #3
ilan günceldir
Bu mesajdan alıntı yap

memoli4646(35)

Grafiker / Kahramanmaraş

Alt 20-04-2012 #4
şehir, kahramanmaraş ve malatya olarak güncellenmiştir. her iki ofisimize de grafiker arkadaşlar aramaktayız.
Bu mesajdan alıntı yap
edirneli isimli Üye şimdilik offline konumundadır

edirneli

Matbaacı / Manisa

sorun var"

Alt 20-04-2012 #5
bir işyeri, devamlı grafiker (veya eleman) ilanında bulunuyorsa, demekki bu işyerine bir sorun var... anlamına geliyor
Bu mesajdan alıntı yap

memoli4646(35)

Grafiker / Kahramanmaraş

Alt 21-04-2012 #6
bir işyeri, devamlı grafiker (veya eleman) ilanında bulunuyorsa, demekki bu işyerine bir sorun var... anlamına geliyor
ilan yayın tarihine bakın, ona göre cevap yazın. kim, kaç kişi yazmış ona bakın. bilip bilmeden yorum yapmayın, üslubunuza dikkat edin. kimse dört dörtlük patron değil, dört dörtlük eleman değil.
bir tane bulabilsek sorun olmayacak. kartvizit yapan gazete yapan kendini iyi grafiker sanıyor. iyi bir grafiker de bulmak zor.
Bu mesajdan alıntı yap
edirneli isimli Üye şimdilik offline konumundadır

edirneli

Matbaacı / Manisa

Alt 21-04-2012 #7
ilan tarihine bakmaya gerek yok.... uzun zamandan beri bu tür ilanları takip ediyorum... bu platformda en fazla eleman arayanlardan biri sizsiniz... bahsettiğim sorun işyerinden kaynaklandığı gibi, tabi ki grfikerdende kaynaklanıyor. bilgisayarın karşısına geçen herkes, Corel'i biraz karıştıran herkes bir GRAFİKERLİK şanının altına girmiştir... mademki eleman bulamıyorsunuz. elemandamı yetiştiremiyorsunuz..
Bu mesajdan alıntı yap

memoli4646(35)

Grafiker / Kahramanmaraş

Alt 21-04-2012 #8
ilan tarihine bakmaya gerek yok.... uzun zamandan beri bu tür ilanları takip ediyorum... bu platformda en fazla eleman arayanlardan biri sizsiniz... bahsettiğim sorun işyerinden kaynaklandığı gibi, tabi ki grfikerdende kaynaklanıyor. bilgisayarın karşısına geçen herkes, Corel'i biraz karıştıran herkes bir GRAFİKERLİK şanının altına girmiştir... mademki eleman bulamıyorsunuz. elemandamı yetiştiremiyorsunuz..
bir eski iş yerim için ilan vermiştim, birde yeni iş yerim için. hepsi 2-3 ilan eder. saymayı bilmiyorsunuz sanırım. bir elemandan istenilen verimi alamazsanız, kendini övdüğü gibi iş yapamazsa göndermek zorunda kalırsınız. eleman yetiştirmeye gelince, kimse buna gelmiyor. ben çok iyiyim, iyi iş yapıyorum diyor, iyi maaş istiyor. yaptığı iş ortada. ilkokul öğrencisi daha iyi yapar. bu elemanla nereye kadar? ayrıca kahramanmaraş ve malatya gibi yerlerde eleman bulmanın ne kadar zor olduğunu bilmiyorsunuz sanırım.
Bu mesajdan alıntı yap
grafiker_emrah isimli Üye şimdilik offline konumundadır

grafiker_emrah(27)

Arı Üye

Grafiker / Afyonkarahisar

Alt 21-04-2012 #9
bir eski iş yerim için ilan vermiştim, birde yeni iş yerim için. hepsi 2-3 ilan eder. saymayı bilmiyorsunuz sanırım. bir elemandan istenilen verimi alamazsanız, kendini övdüğü gibi iş yapamazsa göndermek zorunda kalırsınız. eleman yetiştirmeye gelince, kimse buna gelmiyor. ben çok iyiyim, iyi iş yapıyorum diyor, iyi maaş istiyor. yaptığı iş ortada. ilkokul öğrencisi daha iyi yapar. bu elemanla nereye kadar? ayrıca kahramanmaraş ve malatya gibi yerlerde eleman bulmanın ne kadar zor olduğunu bilmiyorsunuz sanırım.
Hocam o zaman bulduklarınıza sıkı sarılın Ajansımıza grafiker aranıyor... - K.Maraş hayırlısı olsun
Bu mesajdan alıntı yap

memoli4646(35)

Grafiker / Kahramanmaraş

Alt 21-04-2012 #10
Hocam o zaman bulduklarınıza sıkı sarılın Ajansımıza grafiker aranıyor... - K.Maraş hayırlısı olsun
maalesef sıkı sıkı sarılacak eleman gelmiyor....
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Reklam