Ajansımıza msn üzerinden hizmet verebilecek freelancer aranmaktadır. - Türkiye Geneli

Sonuçlanan İlanlar - Ajansımıza msn üzerinden hizmet verebilecek freelancer aranmaktadır. - Türkiye Geneli Sponsorlu Bağlantılar Ajansımıza msn üzerinden hizmet verebilecek freelancer aranmaktadır. Şehir: Tekirdağ Aranan Şehir: Türkiye Geneli Program/Seviye: Corell ve grafik tasarıma hakim Çalışma Şartları: Serbest çalışan (Freelancer) İşle ilgili açıklama: Ajansımız ...

Ajansımıza msn üzerinden hizmet verebilecek freelancer aranmaktadır. - Türkiye Geneli
arsiajans isimli Üye şimdilik offline konumundadır

arsiajans

Hiç Biri / Tekirdağ

Alt 02-02-2011 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Ajansımıza msn üzerinden hizmet verebilecek freelancer aranmaktadır.

Aranan Şehir: Türkiye Geneli

Program/Seviye: Corell ve grafik tasarıma hakim

Çalışma Şartları: Serbest çalışan (Freelancer)

İşle ilgili açıklama: Ajansımız organizasyon ağırlıklı olup matbaa işi yoğun değildir.Genel olarak kartvizit ve broşür nadirende katalog vb.. gibi işler gelmektedir.

E-posta: **********

Telefon: *********
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

VolkanTEKiN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ ♫♪

Grafiker / Bursa

Alt 03-02-2011 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Dikkat!

İlanları Ajansımıza msn üzerinden hizmet verebilecek freelancer aranmaktadır. - Türkiye Geneli - Ajansımıza msn üzerinden hizmet verebilecek freelancer aranmaktadır. - Türkiye Geneli ya da Ajansımıza msn üzerinden hizmet verebilecek freelancer aranmaktadır. - Türkiye Geneli da takip edebilirsiniz.

Alıntı Mesajın faydası! | E-ticaret nedir? | İlan kapatmak!

Öneri Siteler:
Ajansımıza msn üzerinden hizmet verebilecek freelancer aranmaktadır. - Türkiye Geneli | Ajansımıza msn üzerinden hizmet verebilecek freelancer aranmaktadır. - Türkiye Geneli

Önemli Hatırlatma:
Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır. Site yardımı ile yapılan iş veren ve çalışan anlaşmalarında grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

firkete isimli Üye şimdilik offline konumundadır

firkete

Grafiker / İzmir

Alt 03-02-2011 #3

işleriniz kısa zamanda teslim edilir. Siz adresime çalışma şeklinin ödemelerin nasıl olacağına dair bilgi bırakırsanız memnun olurum
paufwayne isimli Üye şimdilik offline konumundadır

paufwayne

Grafiker / İzmir

Alt 03-02-2011 #4
sizinle çalışabilirim.

Mail olarak gerekli bilgileri gönderdim.

Rabia Yılmaz isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Rabia Yılmaz

Grafiker / Adana

Alt 03-02-2011 #5
selam.. İlanınızla ilqileniyorum bana ********** adresinden ulaşabilirsiniz iyi çalışmalar....
batuhankaralar isimli Üye şimdilik offline konumundadır

batuhankaralar

Öğrenci (Diğer) / İstanbul

Alt 03-02-2011 #6
ilanınızla ilgileniyorum... **********
uslanmazserkan isimli Üye şimdilik offline konumundadır

uslanmazserkan

Grafiker / Ankara

Alt 04-02-2011 #7
ilanınız güncel ise ilgileniorum **********
greendayzeynep isimli Üye şimdilik offline konumundadır

greendayzeynep

Öğrenci (Grafik) / İstanbul

Alt 04-02-2011 #8
ilanınızla ilgileniyorum corel,photoshop illustrator u ileri düzeyde kullanıyorum..
broşür kartvizit vb. grafik tasarımla alakalı her türlü şekilde size yardımcı olabilirim
iletişim adresim: **********
murat`aLi isimli Üye şimdilik offline konumundadır

murat`aLi

Grafiker / Ankara

Alt 06-02-2011 #9
ilanınızla ilgileniyorum **********
murat_kurul isimli Üye şimdilik offline konumundadır

murat_kurul

Grafiker / Yozgat

Alt 06-02-2011 #10
ilanınız ile ilgileniyoruz **********
Sponsor Links