Ajansımıza Stajer Grafik Tasarımcı Arıyoruz ! - İzmir

Stajyer Öğrenci Arayanlar - Ajansımıza Stajer Grafik Tasarımcı Arıyoruz ! - İzmir ...

cgdsarslan isimli Üye şimdilik offline konumundadır

cgdsarslan

Grafiker / İzmir

Alt 11-12-2012 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Ajansımıza Stajer Grafik Tasarımcı Arıyoruz !

Çalışma Şartları: Staj vermek istiyorum

İşle ilgili açıklama: Modellik Ajansımıza Grafik Tasarımcı Stajer aramaktayız, İlgilenen arkadaşlar mail adresine Resim ile birlikte özgeçmişlerini (CV) yollarlarsa seviniriz

Program Bilgisi;
Illustrator veya Corel Draw, Photoshop az düzeyde bilmesi yeterlidir.

E-posta:
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Hezarfen isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Hezarfen(10)

Administrator

Hiç Biri / Bursa

Alt 11-12-2012 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar

• İlanlara cevap veren ve yeni ilan açan her üye bölüm kurallarını okumuş olarak kabul edilir.
  • Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.
  • Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır.

ÖNEMLİ!
Sitemizde yayınlanan iş ilanlarını diğer sayfalarımızdan da takip edebilirsiniz.

Ajansımıza Stajer Grafik Tasarımcı Arıyoruz ! - İzmirAjansımıza Stajer Grafik Tasarımcı Arıyoruz ! - İzmirAjansımıza Stajer Grafik Tasarımcı Arıyoruz ! - İzmirAjansımıza Stajer Grafik Tasarımcı Arıyoruz ! - İzmir

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

Bu mesajdan alıntı yap
Guclu1993 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Guclu1993(24)

Öğrenci (Grafik) / İzmir

Alt 09-09-2013 #3
bay olsa olmuyormu photoshop biliyorum biraz yetiştirilmek istiyorum grafikerlik alanında.
Bu mesajdan alıntı yap