Ajansımıza STAJYER arıyoruz - İstanbul

Sonuçlanan İlanlar - Ajansımıza STAJYER arıyoruz - İstanbul Sponsorlu Bağlantılar İlan sonuçlanmıştır. Teşekkürler. omerustabas isimli üyeden Alıntı Ajansımıza STAJYER arıyoruz Şehir: İstanbul Cinsiyet: Bay/Bayan Çalışma Şartları: Staj vermek istiyorum İşle ilgili açıklama: Kadıköy-Fenerbahçe'de bulunan reklam ajansımızda çalışmak üzere ...

omerustabas isimli Üye şimdilik offline konumundadır

omerustabas

Webmaster / İstanbul

Alt 11-11-2014 #1
Sponsorlu Bağlantılar

İlan sonuçlanmıştır. Teşekkürler.
Ajansımıza STAJYER arıyoruz

Çalışma Şartları: Staj vermek istiyorum

İşle ilgili açıklama: Kadıköy-Fenerbahçe'de bulunan reklam ajansımızda çalışmak üzere stayjer arıyoruz.

- Photoshop kullanabilen ,
- Html, css bilgisi olup, bu alanda konusunda kendini geliştirmek isteyen arkadaşlarımız cv lerini mail yolu ile bize ulaştırabilirler.

E-posta: *********

Telefon: *********
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Hezarfen isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Hezarfen(10)

Administrator

Hiç Biri / Bursa

Alt 11-11-2014 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar

• İlanlara cevap veren ve yeni ilan açan her üye kuralları okumuş olarak kabul edilir.
  • Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.
  • Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır.

Sosyal ağlarımızdan da bizi takip edebilirsiniz.
Ajansımıza STAJYER arıyoruz - İstanbulAjansımıza STAJYER arıyoruz - İstanbulAjansımıza STAJYER arıyoruz - İstanbulAjansımıza STAJYER arıyoruz - İstanbul

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

omerustabas isimli Üye şimdilik offline konumundadır

omerustabas

Webmaster / İstanbul

Alt 02-03-2015 #3
İlan sonuçlanmıştır. Teşekkürler.