Ajansımıza stajyer grafikerler alınacaktır - İstanbul

Sonuçlanan İlanlar - Ajansımıza stajyer grafikerler alınacaktır - İstanbul ...

DijitalAnka isimli Üye şimdilik offline konumundadır

DijitalAnka

Grafiker / İstanbul

Alt 16-07-2012 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Ajansımıza stajyer grafikerler alınacaktır

Çalışma Şartları: Staj vermek istiyorum

İşle ilgili açıklama: Ajansımızayetiştirmek üzere stajyer grafikerler arıyoruz.Bilgi için telefonu arıyabilir veya e-posta adresine cvlerinizi yollayabilirsiniz.

E-posta: *********

Telefon: *********
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Hezarfen isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Hezarfen(10)

Administrator

Hiç Biri / Bursa

Alt 16-07-2012 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Dikkat!

İlanları Ajansımıza stajyer grafikerler alınacaktır - İstanbul - Ajansımıza stajyer grafikerler alınacaktır - İstanbul ya da Ajansımıza stajyer grafikerler alınacaktır - İstanbul da takip edebilirsiniz.

Alıntı Mesajın faydası! | E-ticaret nedir? | Ajansımıza stajyer grafikerler alınacaktır - İstanbul İlan kapatmak!

Önemli Hatırlatma:
Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır. Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

kaanj isimli Üye şimdilik offline konumundadır

kaanj

Grafiker / İstanbul

Alt 28-07-2012 #3
Ben başvurmak istiyorum , Cv mi size mail olarak atıyorum , umarım ilan günceldir ..
Orhan Burcu isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Orhan Burcu

Öğrenci (Grafik) / İstanbul

Alt 01-05-2013 #4
garafik tasarım ve fotoğrafçılık bölümünde 11. sınıfta okuyorum.Photoshop ve illustratör biliyorum.bağcılarda oturuyorum.ilanınız hala geçerliyse sizin stajeriniz olabilirim Ajansımıza stajyer grafikerler alınacaktır - İstanbul Ajansımıza stajyer grafikerler alınacaktır - İstanbul
denizbeydili77 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

denizbeydili77

Öğrenci (Grafik) / İstanbul

stajyerlik

Alt 29-05-2013 #5
merhaba 1977 İstanbul doğumlu ve lise mezunuyum.istanbul-şişli-kurtuluşta oturuyorum.ismek'in 6 aylık reklam ve tasarım kursunu bitirdim.photosop,indesing ve illüstratör programlarını gördüm.azimli,çalışkan ve öğrenmeye açığım.staj yapmak istiyorum.*********
telefonum:0(530)8260399
gfbaykt1907 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

gfbaykt1907

Grafiker / İstanbul

Alt 04-06-2013 #6
Merhabalar ; Ben 1992 Edirne doğumluyum, doğuma büyüme Edirneliyim 1996 yılında İstanbul?un Küçükçekmece ilçesine taşındık. Hala Küçükçekmece de ikamet ediyoruz. Şu anda İstanbul Arel Üniversitesi Sefaköy Kampüsünde Grafik Tasarım Bölümünü okumaktayım. Okulum 2 yıllık olduğu için son dönemi okuyorum yaza bitecek bende bu meslek üzerine iş aramaktayım genellikle yetiştirilmek üzere olan yerlere bakıyorum bu konuda herhangi bir deneyimim, tecrübem yok mahalesef kendimi bu iş üzerinde geliştirmek istiyorum. e-mailim :*********