Ajansımıza Stajyer Web Tasarımcı Aranıyor - İstanbul

Sonuçlanan İlanlar - Ajansımıza Stajyer Web Tasarımcı Aranıyor - İstanbul ...

dijitalajansim isimli Üye şimdilik offline konumundadır

dijitalajansim

Grafiker / İstanbul

Alt 28-09-2014 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Ajansımıza Stajyer Web Tasarımcı Aranıyor

Çalışma Şartları: Staj vermek istiyorum

İşle ilgili açıklama: 11 yıldır sektörde olan ajansımız için yetiştirilmek üzere stajyer tasarımcı arıyoruz.
- Özellikle Dijital Projeler ve Web Sayfası tasarımı konusunda kendini geliştirmek isteyen
- İstanbul Anadolu Yakasında ikamet eden
- Çalışmayı ve öğrenmeyi seven
- Güleryüzlü, hayata pozitif bakan, sabırlı, özgüveni yüksek
arkadaşların resimli özgeçmişlerini e-posta ile bize yollamalarını rica ediyoruz.

E-posta: *********
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Hezarfen isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Hezarfen(10)

Administrator

Hiç Biri / Bursa

Alt 29-09-2014 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar

• İlanlara cevap veren ve yeni ilan açan her üye bölüm kurallarını okumuş olarak kabul edilir.
  • Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.
  • Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır.

ÖNEMLİ!

Sosyal ağlarımızdan da bizi takip edebilirsiniz.

Ajansımıza Stajyer Web Tasarımcı Aranıyor - İstanbulAjansımıza Stajyer Web Tasarımcı Aranıyor - İstanbulAjansımıza Stajyer Web Tasarımcı Aranıyor - İstanbulAjansımıza Stajyer Web Tasarımcı Aranıyor - İstanbul

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

hkantan isimli Üye şimdilik offline konumundadır

hkantan(23)

Öğrenci (Diğer) / İstanbul

Alt 01-10-2014 #3
Başvurdum, umarım günceldir.