Ajansımıza Yardımcı Grafik Tasarımcı Arıyoruz | Gölbaşı - Ankara

İş Veren İlanları - Ajansımıza Yardımcı Grafik Tasarımcı Arıyoruz | Gölbaşı - Ankara ...

medyatanitim isimli Üye şimdilik offline konumundadır

medyatanitim

Sanat Yn. / Ankara

Alt 02-03-2016 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Ajansımıza Yardımcı Grafik Tasarımcı Arıyoruz | Gölbaşı

Program/Seviye: Adobe InDesign, Adobe Illustrator, Adobe Photoshop

Çalışma Şartları: Tam Zamanlı (Full Time)

Askerlik Durumu: Önemli Değil

Medeni Hali: Önemli Değil

İşle ilgili açıklama: Çeşitli kamu kurum ve kuruluşlarına verdiğimiz hizmetler doğrultusunda; mevcut işlerin devamında ve yeni işlerin oluşturulmasında aktif olarak görevlendirilecek yardımcı tasarımcı arıyoruz. İlgilenen arkadaşların aşağıdaki mail adresine cv göndermeleri rica olunur. Portfolyo sunan arkadaşlara öncelik verilecektir.

E-posta:
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Hezarfen isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Hezarfen(10)

Administrator

Hiç Biri / Bursa

Alt 02-03-2016 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
  • İlanlara cevap veren ve yeni ilan açan her üye kuralları okumuş olarak kabul edilir.
  • Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.
  • Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır.

Sosyal ağlarımızdan da bizi takip edebilirsiniz.
Ajansımıza Yardımcı Grafik Tasarımcı Arıyoruz | Gölbaşı - AnkaraAjansımıza Yardımcı Grafik Tasarımcı Arıyoruz | Gölbaşı - AnkaraAjansımıza Yardımcı Grafik Tasarımcı Arıyoruz | Gölbaşı - AnkaraAjansımıza Yardımcı Grafik Tasarımcı Arıyoruz | Gölbaşı - Ankara

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

Bu mesajdan alıntı yap