Ajansımıza yetiştirilmek üzere stajyer veya kendini geliştirmek isteyen arkadaş arıyoruz - İstanbul

Sonuçlanan İlanlar - Ajansımıza yetiştirilmek üzere stajyer veya kendini geliştirmek isteyen arkadaş arıyoruz - İstanbul ...

Ajansımıza yetiştirilmek üzere stajyer veya kendini geliştirmek isteyen arkadaş arıyoruz - İstanbul
themacman isimli Üye şimdilik offline konumundadır

themacman

Sanat Yn. / İstanbul

Alt 27-03-2012 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Ajansımıza yetiştirilmek üzere stajyer veya kendini geliştirmek isteyen arkadaş arıyoruz

Program/Seviye: freehand. photosop. Illustrator programlarını kullanıyoruz

Çalışma Şartları: Tam Zamanlı (Full Time)

Askerlik Durumu: Önemli Değil

Medeni Hali: Önemli Değil

İşle ilgili açıklama: Mecidiyeköyde bulunan ajansımıza yetiştirilmek üzere stajyer veya kendini geliştirmek isteyen arkadaş arıyoruz.

ilgilenen arkadaşların aşagıdaki mail adresine CV lerini göndermeleri rica olunur

E-posta: *********
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Hezarfen isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Hezarfen(10)

Administrator

Hiç Biri / Bursa

Alt 27-03-2012 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Dikkat!

İlanları Ajansımıza yetiştirilmek üzere stajyer veya kendini geliştirmek isteyen arkadaş arıyoruz  - İstanbul - Ajansımıza yetiştirilmek üzere stajyer veya kendini geliştirmek isteyen arkadaş arıyoruz  - İstanbul ya da Ajansımıza yetiştirilmek üzere stajyer veya kendini geliştirmek isteyen arkadaş arıyoruz  - İstanbul da takip edebilirsiniz.

Alıntı Mesajın faydası! | E-ticaret nedir? | Ajansımıza yetiştirilmek üzere stajyer veya kendini geliştirmek isteyen arkadaş arıyoruz  - İstanbul İlan kapatmak!

Önemli Hatırlatma:
Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır. Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

jkr damlas isimli Üye şimdilik offline konumundadır

jkr damlas

Öğrenci (Grafik) / İstanbul

Alt 27-03-2012 #3
ındesıgn,photoshop,corel draw bılgım var uygunmudur,ıkametgah anadolu yakası
Pandoraa isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Pandoraa(27)

Grafiker / İstanbul

Alt 27-03-2012 #4
cv'mi mail attım ilgilenirseniz sevinirim.
berilsu isimli Üye şimdilik offline konumundadır

berilsu

Yrd. Grafiker / Kocaeli

Alt 30-08-2012 #5
tam olarak firmanız nerde acaba?