Ajansımıza Yrd. Grafiker - Grafiker arıyoruz | Beylikdüzü - İstanbul

Sonuçlanan İlanlar - Ajansımıza Yrd. Grafiker - Grafiker arıyoruz | Beylikdüzü - İstanbul Sponsorlu Bağlantılar Ajansımıza Yrd. Grafiker - Grafiker arıyoruz | Beylikdüzü Şehir: İstanbul Cinsiyet: Bay/Bayan Program/Seviye: Ajansımızda Freehand - Photoshop - illustartör ağarlıklı programlarda ve mac işletim sisteminde çalışılmaktadır. Katalog,Broşür, el ...

idealreklam isimli Üye şimdilik offline konumundadır

idealreklam(55)

Sanat Yn. / İstanbul

Alt 19-03-2015 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Ajansımıza Yrd. Grafiker - Grafiker arıyoruz | Beylikdüzü

Program/Seviye: Ajansımızda Freehand - Photoshop - illustartör ağarlıklı programlarda ve mac işletim sisteminde çalışılmaktadır.
Katalog,Broşür, el ilanı, Kapaklı dosya, matbuu evraklar
Vb. standart işler üretilmektedir.

Firmamızda matbaa makinaları - distal baskı sistemi
bulunmaktadır.
Yerimiz Beylikdüzü'nde E-5 üzerindedir. metrobüs ile ulaşım çok basittir.

Çalışma Şartları: Tam Zamanlı (Full Time)

Askerlik Durumu: Önemli Değil

Medeni Hali: Önemli Değil

İşle ilgili açıklama: 1992 yılından günümze tasarım ve matbaa hizmetleri veren firmamızda görev alacak freehand - photoshop bilen ekip çalışmasına uyumlu, yaptığı işin takibi yapabilen, saygılı, inançlı bir kaç çalışma arkadaşı aramaktayız.

Maaş - SGK - Yemek
Çalışma satleri 09,00 - 18,30
Cumartesi 09,00 - 14,30

E-posta: *********

Telefon: *********
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Hezarfen isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Hezarfen(10)

Administrator

Hiç Biri / Bursa

Alt 19-03-2015 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar

• İlanlara cevap veren ve yeni ilan açan her üye kuralları okumuş olarak kabul edilir.
  • Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.
  • Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır.

Sosyal ağlarımızdan da bizi takip edebilirsiniz.
Ajansımıza Yrd. Grafiker - Grafiker arıyoruz | Beylikdüzü - İstanbulAjansımıza Yrd. Grafiker - Grafiker arıyoruz | Beylikdüzü - İstanbulAjansımıza Yrd. Grafiker - Grafiker arıyoruz | Beylikdüzü - İstanbulAjansımıza Yrd. Grafiker - Grafiker arıyoruz | Beylikdüzü - İstanbul

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

idealreklam isimli Üye şimdilik offline konumundadır

idealreklam(55)

Sanat Yn. / İstanbul

Alt 30-03-2015 #3
İlan günceldir...
lockham isimli Üye şimdilik offline konumundadır

lockham

Yrd. Grafiker / İstanbul

Alt 01-04-2015 #4
Mail attım